
LENOVOSKU: 20S7-113386-08-AEAN: 20S7
T15 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/MT/4U/C/NOOS
THINKPAD T15 G1
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
312,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | QuadCore Intel Core i5-10310U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) Multitouch |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 20S7-113386-08-A |
| EAN | 20S7 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
T15 i5-10310U/8GB/256M2/FHD/MT/4U/C/W10P_COA
QuadCore Intel Core i5-10...8GB256GB SSD M.2
312,00 €

Obnovljeno
Dell
Notesnik RNW 14,0" Dell Latitude 7490 i7-8650U / 8GB / SSD256GB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / Win 10 Pro / SLO gravura
I78GB256GB SSD
311,47 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
IP Slim 5 14Q8X9 X1P42100/16GB/512M2/WUXGA/F/C/W11
16GB512GB SSD NVMe M.2
314,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
TB 14 G2 i3-1115/8GB/256M2/FHD/F/C/W10P
Intel Core i3 1115G48GB256GB SSD M.2
310,00 €