
LENOVOSKU: 21F8005RMX-SEAN: 21F8
T14s G4 R5 Pro 7540U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/W11P
THINKPAD T14S G4
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
667,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 7540U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 740M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21F8005RMX-S |
| EAN | 21F8 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 - 14" - AMD Ryzen 5 Pro - 7540U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Nordic
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 7540U / 3.2 GHz, up to 4.9 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 740M |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.75 cm x 22.69 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.26 kg |
| Keyboard | Nordic |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Deep black |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 206 kg carbon emissions (EU) |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 3200 MHz |
| Rated Speed | 3200 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre hybrid (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Qualcomm NFA725A |
| CPU | AMD Ryzen 5 Pro 7540U / 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 740M |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, 360° far-field |
| Keyboard Layout | Nordic |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| PAIA Version | 1.3.2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PB 4 G1a 16 R5-230/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 23016GB512GB SSD NVMe
668,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G9 i5-1235U/16GB/512M2/WUXGA/4G/B/C/W10P
Intel Core i5 1235U16GB512GB SSD NVMe M.2
668,00 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo T15 G1 i5-10210U / 8GB / SSD256GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+
i58GB256GB SSD
664,27 €

Novo
HP
Prenosnik HP 840 G8 i5-1135G7 / 8GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Smartcard / W11P / SLO gravura / 36m garancije / odprta embalaža / novo
I5-1135G78GB256GB SSD
664,07 €