
LENOVOSKU: 21F600B1MX-SEAN: 21F6
T14s G4 i5-1345U/32GB/512M2/WUXGA/MT/F/C(IR)/W11P
THINKPAD T14S G4
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
791,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1345U |
| RAM | 32GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21F600B1MX-S |
| EAN | 21F6 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 - 14" - Intel Core i5 - 1345U - Intel Evo vPro Enterprise Platform - 32 GB RAM - 512 GB SSD - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish)
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) - 1345U / 1.6 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" touchscreen ThinkPad Privacy Guard 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.75 cm x 22.69 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Keyboard | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Memory | 32 GB LPDDR5X (provided memory is soldered) |
| Colour | Deep black |
| Platform Technology | Intel Evo vPro Enterprise Platform |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Onsite Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 4800 MT/s |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre hybrid (top) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Software Included | Glance by Mirametrix, Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Privacy Technology | ThinkPad Privacy Guard |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 1345U / 1.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 8 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Privacy Alert, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: 360° far-field |
| Keyboard Layout | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.0 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
Lenovo
Notesnik RNW Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 i5-10310U / 16GB / SSD512GB / 1920x1080 / WLAN / LTE / BT / CAM / Touch / FP / CAM / BL / pisalo / Win 11 PRO / SLO gravura / A+ / 24m garancije
i516GB512GB SSD
791,28 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo ThinkPad X1 Yoga G5 i7-10610U / 16GB / SSD512GB / 14" 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / FP / Touch / W11P / SLO gravura
I7512GB SSD
791,28 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
X1 Yoga G8 i5-1335U/16GB/512M2/MT/N/4U/F/W11P
Intel Core i5 1335U16GB512GB SSD NVMe M.2
790,00 €
Lenovo
notebook Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY X1P42100/16GB/512M2/WQXGA/F/C/W11
16GB
792,26 €