
LENOVOSKU: 21BR00CDMZ-SEAN: 21BR
T14s G3 i5-1235U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/C(IR)/W11P
THINKPAD T14S G3
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
591,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 1235U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21BR00CDMZ-S |
| EAN | 21BR |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 - 14" - Intel Core i5 - 1235U - Evo - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Swiss
| Processor | Intel Core i5 (12th Gen) - 1235U / 1.3 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (provided memory is soldered) |
| Display | 14" LED backlight 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.75 cm x 22.69 cm x 1.69 cm |
| Weight | 1.21 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB LPDDR5 (provided memory is soldered) |
| Colour | Thunder black |
| Platform Technology | Intel Evo |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 4800 MT/s |
| Rated Speed | 2400 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Aluminium (bottom), carbon fibre hybrid (top) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio, Dolby Voice |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Glance by Mirametrix, Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| LCD Backlight Technology | LED backlight |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i5 (12th Gen) 1235U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.0 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Dell
Prenosnik DELL 39,6 cm (15,6") Vostro 3520 1920x1080 WVA 250nit 120Hz i3-1215U/8GB/512GB/Intel UHD/Win11Home (N3001PVNB3520EMEA01_)
i3-1215U8GB512GB SSD
591,18 €
Na zalogi
HP
notebook HP 15-eq1811ng Ryzen5-4500U/8/512NVMe/FHD/CAM/W10 1l
Ryzen58GB
591,89 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkBook 16 G6 R5-7530U/16GB/256GB/16"WUXGA/W11P
16GB
591,89 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad E590 i5-8265U/8/256SSD/FHD/CAM/W10p
i5-8265U8GB256GB SSD
591,89 €