
TEQCYCLESKU: TLT14SG2GB32BEAN: 20WN
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/F/C/W11P
THINKPAD T14S G2
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
482,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1185G7 |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG2GB32B |
| EAN | 20WN |
Opis izdelka
Lenovo Thinkpad T14s G2 - 14" - Intel Core i7 - 1185G7 - 32 GB RAM - 512 GB SSD - UK - refurbished
| Processor | Intel Core i7 (11th Gen) - 1185G7 / 3 GHz, up to 4.8 GHz |
| RAM | 32 GB |
| Display | 14" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Keyboard | UK |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Product Type | Notebook |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR4 |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Speed | 4266 MHz |
| Rated Speed | 4266 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Included Accessories | Power adapter |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Widescreen | Yes |
| CPU | Intel Core i7 (11th Gen) 1185G7 / 3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | Quad-Core |
| Graphics Processor | Intel Iris Xe Graphics |
| Video System Features | Functions as Intel UHD graphics (for single-channel memory) |
| Keyboard Layout | UK |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
850 G7 i7-10510U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
482,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/F/C/W11P
Intel Core i7-1185G732GB DDR4512GB SSD M.2
482,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
850 G7 i5-10210U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
482,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/F/C/W11P
482,00 €