
TEQCYCLESKU: TLT14SG2DE06PEAN: 20WN
T14s G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14S G2
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
455,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1145G7 |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG2DE06P |
| EAN | 20WN |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1145G716GB DDR4256GB SSD M.2
455,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G2 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/C/W11P
455,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M2
455,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB256GB SSD M.2
455,00 €