
TEQCYCLESKU: TLT14SG2MX01BEAN: 20WN
T14s G2 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14S G2
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (7 kos)
342,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1135G7 |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG2MX01B |
| EAN | 20WN |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X13 Yoga G1 i5-10310U/16GB/256GB/FHD/MT/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB256GB SSD M2
342,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
IP Slim 3 14IRU8 i7-1355U/16GB/512M2/FHD/C/NOOS
342,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X13 Yoga G1 i5-10210U/16GB/256GB/FHD/MT/C/W11P
Intel Core i5-10210U16GB256GB SSD M2
342,00 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP 840 G6 i5-8365U / 8GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / čitalec kartic / W11P COA / SLO gravura
i58GB256GB SSD
341,71 €