
TEQCYCLESKU: TLT14SG1FR06PEAN: 20T0
T14s G1 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14S G1
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (26 kos)
401,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10310U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14SG1FR06P |
| EAN | 20T0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
401,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10210U/16GB/512M2/FHD/4U/C/W11P
401,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
401,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/4U/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB256GB SSD M2
401,00 €