
LENOVOSKU: 21ML00ERMX
T14 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/C(IR)W11P
THINKPAD T14 G5
NovoNa zalogi (47 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
897,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra U5-135U |
| RAM | 16gb |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 Multitouch |
| Grafična kartica | Intel(R) Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21ML00ERMX |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 135U - vPro Enterprise - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish)
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 135U up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Display | 14" touchscreen ThinkPad Privacy Guard 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Danish / English / Finnish / Norwegian / Swedish |
| Dimensions (WxDxH) | 31.59 cm x 22.37 cm x 1.77 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Keyboard | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Memory | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Colour | Black |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate (bottom), carbon fibre (top), polycarbonate (top), carbon fibre (bottom) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, Nordic / region: Denmark, Finland, Norway, Sweden |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Privacy Technology | ThinkPad Privacy Guard |
| Capacity | 52.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 1) 135U |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR, Privacy Alert, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: 360° far-field |
| Keyboard Layout | Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
| Generation | 4G upgradable |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
X13 G6 U5 225U/16GB/256M2/WUXGA/F/C(IR)/W11
897,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G5 R5 Pro 8540U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 8540U16GB512GB SSD M.2
897,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/MT/4U/F/C(IR)W11P
Intel Core Ultra U5-135U16gb512GB SSD M.2
897,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G5 R5 Pro 8540U/16GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 8540U16GB512GB SSD M.2
897,00 €