
LENOVOSKU: TLT14G4MX32EEAN: 21HD
T14 G4 i7-1365U/32GB/256GB/WUXGA/4U/C/W11P
THINKPAD T14 G4
ProNa zalogi (12 kos)
576,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-1365U |
| RAM | 32GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Pro |
| SKU | TLT14G4MX32E |
| EAN | 21HD |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
L14 G3 i5-1235U/8GB/256M2/FHD/4U/B/C/W11P
i5-1235U8GB256 M2
576,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
L13 Yoga G4 R5 Pro 7530U/16GB/512M2/MT/4U/F/W11P
AMD Ryzen 5 7530U16GB512GB SSD NVMe M.2
576,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad P1 i7-8850H/32/512SSD/FHD/P2000/CAM/W10p 3l
i7-8850H32GB512GB SSD
573,69 €
Na zalogi
Lenovo
notebook LENOVO Ideapad 3 15IIL05 i7-1065G7/8/256SSD/FHD/CAM/W10
i7-1065G78GB256GB SSD
573,69 €