
TEQCYCLESKU: TLT14G1RDE06PEAN: 20UE
T14 G1 R5 Pro 4650U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14 G1
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
375,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO 4650U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD M2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G1RDE06P |
| EAN | 20UE |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G2 i7-1185G7/32GB/512M2/FHD/4U/F/C/W11P_OS
375,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 i5-10210U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10210U16GB512GB SSD M2
375,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 i5-10310U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB512GB SSD M2
375,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i5-10210U/16GB/512M2/FHD/4U/C/W11P
16GB
375,00 €