
TEQCYCLESKU: TLT14G1FR08BEAN: THINKPAD T14 G1
T14 G1 i5-10310U/16GB/512M2/FHD/C/W11P
THINKPAD T14 G1
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (12 kos)
369,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10310U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLT14G1FR08B |
| EAN | THINKPAD T14 G1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
ObnovljenoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/C/W11P_COA
369,00 €
ObnovljenoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G9 i7-1185G7/16GB/1TBM2/WUXGA/C/W11P_COA
369,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB DDR4256GB SSD M.2
369,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB DDR4256GB SSD M.2
369,00 €