
HPSKU: 8S9R1EAR#ABF
Studio G11 U7-155H/16GB/1TBM2/WUXGA/1A/F/C/W11P
ZBOOK STUDIO G11
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
1564,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 8S9R1EAR#ABF |
Opis izdelka
HP ZBook Studio G11 Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 16 GB RAM - 1 TB SSD - French - remarketed
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H / 1.4 GHz, up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Display | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - 142 ppi |
| Graphics | NVIDIA RTX A1000 / Intel Arc Graphics - up to 18 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / French |
| Dimensions (WxDxH) | 35.6 cm x 24.2 cm x 1.9 cm |
| Weight | 1.73 kg |
| Battery | 6-cell |
| Keyboard | French |
| Resolution | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Features | Volume control, multi-touch clickpad, gesture function, glass clickpad, image sensor, spill-resistant, DuraKeys |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | Keyboard, ClickPad |
| Memory | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Pricing Type | Remarketed |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Video Memory | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC, AI Workstation |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | 6-cell lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Integrated Options | Ambient light sensor, HP Tamper Lock, ambient colour sensor |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | HP 150 Watt AC Adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Shock Tolerance (operating) | 40 g @ 2 ms half-sine |
| Shock Tolerance (non-operating) | 200 g @ 2 ms half-sine |
| Vibration Tolerance (operating) | 0.75 g @ RMS (random) |
| Vibration Tolerance (non-operating) | 1.5 g @ RMS (random) |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Performance Advisor, Windows Defender, HP Credential Manager, HP Image Assistant, HP PC Hardware Diagnostics, HP Connection Optimizer, HP Manageability Integration Kit, HP Privacy Settings, HP Sure Admin, HP BIOSphere Gen6, myHP, HP Noise Cancellation Software, HP Native Miracast Support, HP Client Security Manager Gen7, HP Easy Clean, HP Smart Support, Data Science Stack, HP Z Light Space, HP Services Scan, HP Camera & Super Resolution, Bing search for IE11, HP Sure Start Gen7, Battery Health Manager, HP Privacy Key |
| Type | Keyboard, ClickPad |
| LCD Backlight Technology | WLED backlight |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Pixel Density (ppi) | 142 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Keyboard Name | HP Premium Quiet Keyboard |
| Capacity | 86 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth Class | Class 1 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE200 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 55.2 cm x 6.9 cm x 34.5 cm |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX A1000 / Intel Arc Graphics - up to 18 TOPS |
| Camera | Yes - HD |
| Video Resolutions | 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera |
| Sound | Two tweeters, two woofers, 2 Top Facing Microphone dual-array digital microphones |
| Codec | Realtek ALC3315 |
| Audio Features | Output: 200 Hz bass roll off, Poly Studio |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Output | 150 Watt, 19.5 V, 16 A |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (charging) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturing (kg CO2e) | 284 |
| Logistics (kg CO2e) | 1 |
| Use (kg CO2e) | 6 |
| EOL (kg CO2e) | 0.8 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 290 |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 33 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") ThinkPad E14 G6 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU/Intel Arc/Win11Pro (21M70013SC)
32GB
1563,94 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB 8 G1i 16 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/MT/GC/W11P
Intel Core Ultra 7 255H32GB1TB SSD NVMe
1578,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
Studio G11 U5-135H/32GB/1TBM2/WUXGA/1A/F/C/W11P
1580,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB X G1i 16 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/P1/F/B/C/W11P
1580,00 €