
JabraSKU: 022841EAN: 5706991022841
Slušalke brezžične Jabra naglavne z mikrofonom BT Evolve2 65 MS Stereo črna Link380c (26599-999-899)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
207,08 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Jabra Evolve2 65, MS Stereo. Vrsta izdelka: Slušalke. Tehnologija prenosa: Brezžična, Bluetooth. Priporočena uporaba: pisarna/klicni center. Frekvenca slušalk: 20 - 20000 Hz. Brezžični doseg: 30 m. Dolžina kabla: 1,2 m. Teža: 176,4g. Barva izdelka: Črna.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Tip izdelka | slušalke |
| Prenosna tehnologija | Brezžično |
| Bluetooth | Da |
| Priporočena uporaba | pisarna/klicni center |
| Frekvenca slušalk | 20 - 20000 Hz |
| Brezžični doseg | 30 m |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
| Masa | 176,4 g |
| barva izdelka | Črna |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Jabra
Slušalke brezžične Jabra naglavne BT Evolve2 65 Link380a MS Stereo črne (26599-999-999)
207,08 €

Novo
Jabra
Slušalke brezžične Jabra naglavne z mikrofonom BT Evolve2 65 Link380a UC črna (26599-989-999)
207,08 €

Novo
Lenovo
Prenosna baterija Lenovo Go USB-C izhod USB-A Laptop Powerbank 20.000mAh Sort 40ALLG2WWW
206,94 €

Novo
Brother
Tiskalnik Laserski Multifunkcijski Brother DCP-L2622DW A4/tiskanje/skeniranje/kopiranje/Duplex/Wi-Fi (DCPL2622DWYJ1)
206,71 €