
SAMSUNGSKU: LS24F430UAUXEN
Samsung Essential S4 S24F430UAU/ USB-C 24"Monitor
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
127,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Samsung Essential S4 S24F430UAU - S43UF Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.99 cm x 21.97 cm x 51.89 cm - with stand |
| Weight | 5.4 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 5 ms (grey-to-grey) |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), 82% recycled plastic |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for displays EPEAT Gold |
| Energy Consumption per Year | 20 kWh |
| Pixel Pitch | 0.3113 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Dimensions (WxDxH) - with stand | 53.99 cm x 21.97 cm x 51.89 cm |
| Colour Gamut | 72% (CIE 1931), 99% sRGB |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Daisy Chaining | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2244007 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Built-in Devices | Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | LED backlight |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 14 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 14 Watt |
| Power Consumption (Max) | 180 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
| Interfaces | DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) ¦ DisplayPort 1.4 output (HDCP 1.4) ¦ HDMI (HDCP 1.4) ¦ USB-C 3.1 Gen 1 (power up to 90W) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream (Type A) ¦ LAN (RJ-45) |
| Dimensions & Weight Details | With stand - width: 53.99 cm - depth: 21.97 cm - height: 51.89 cm - weight: 5.4 kg ¦ Without stand - width: 53.99 cm - depth: 5.72 cm - height: 32.16 cm - weight: 3.5 kg |
| Shipping Width | 78 cm |
| Shipping Depth | 39.2 cm |
| Shipping Height | 18.3 cm |
| Shipping Weight | 8.2 kg |
| Tilt Angle | -5/+24 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | -2/+92 |
| Height Adjustment | 130 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
LG
Monitor LG 60,5 cm (23,8") 24GS60F 1920x1080 Gaming 180Hz IPS 1ms HDMI DisplayPort sRGB99% FreeSync G-Sync Compatible HDR10 UltraGear
126,54 €

Novo
Dell
Monitor Dell 60,5 cm (23,8") SE2725H 1920x1080 75Hz VA 5ms VGA HDMI 3H NTSC83%
127,50 €

Novo
Asus
Monitor Asus 68,6 cm (27,0") VA27EHF 1920x1080 100Hz IPS 1ms HDMI AdaptiveSync
127,50 €

Novo
BenQ
Monitor BenQ 54,6cm (21,5") GW2283 1920x1080 IPS 5ms VGA 2xHDMI zvočniki EyeCare
127,50 €