
HPSKU: A1PJ5ESR#UUW
Probook 440 G10 i3-1315U/8GB/256M2/FHD/B/C/W11P
PROBOOK 440 G10
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
468,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i3-1315U 4.5GHz |
| RAM | 8GB DDR4 3200GHz |
| Disk | 256GB M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920x1080 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | A1PJ5ESR#UUW |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
850 G7 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB256GB
468,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
840 G10 i5-1335U/16GB/512M2/FHD/4U/F/B/W10P_COA
Intel Core i5 1335U16GB512GB SSD NVMe
468,00 €

Obnovljeno
HP
Notesnik RNW 14" HP 840 G7 i5-10310U / 16GB / SSD512GB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Win 11 Pro / SLO gravura
i516GB512GB SSD
468,72 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
X12Det G1 i5-1145G7/16GB/256M2/FHD/MT/F/C(IR)/W11
Intel Core i5 1140G716GB256GB SSD NVMe M.2
467,00 €