
RazerSKU: RGV2MEAN: 8886419318538
Podloga za miško Razer Gigantus V2 Medium
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
14,90 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Razer Gigantus V2 - srednji. Širina: 360 mm Globina: 275 mm. Barva izdelka: Črna, Zelena, Barva površine: Enobarvna, Material: Guma, Robovi proti zvijanju, Podstavek proti zdrsu, Antistatični premaz, Podloga za igralno miško
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 275 mm |
| Barva izdelka | Črna, zelena |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Material | Guma |
| Robovi proti zvijanju | Da |
| Protidrsna podlaga | Da |
| Antistatični premaz | Da |
| Podloga za miško za igre | Da |
| Dolge podrobnosti | |
| Storitve | |
| Barva izdelka | Črna, zelena |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Material | Guma |
| Podloga za miško za igre | Da |
| Naslon za zapestje | Ne |
| Protidrsna podlaga | Da |
| Robovi proti zvijanju | Da |
| Antistatični premaz | Da |
| Udobna oblika | Da |
| Podatki o embalaži | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Teža in mere | |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 275 mm |
| Debelina | 3 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logitech
Podloga za miško Logitech Pad Studio Series, temno roza (956-000053)
14,90 €

Novo
Razer
Podloga za miško Razer Pro Glide (RZ02-03331500-R3M1)
14,90 €

Novo
Logitech
Podloga za miško Logitech Desk Mat Studio Series, siva 300 x 700 x 2 mm (956-000052)
14,90 €

Novo
Logitech
Podloga za miško Logitech Desk Mat Studio Series, vijolična 300 x 700 x 2 mm (956-000054)
14,90 €