HPSKU: BC2N7ESR#AK8
PB 4 G1iR i3-100U/8GB/256M2/WUXGA/B/C/W11P
PB 4 G1IR
Obnovljeno - dobroLe še 2 na zalogi!
462,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | i3-100U |
| RAM | 8GB DDR5 5600HMz |
| Disk | 256GB M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920x1200 WUXGA |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | SWE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | BC2N7ESR#AK8 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1145G7/16GB/512M2/FHD/B/C/W11P
462,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G8 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
462,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
840 G8 i5-1135G7/16GB/512M2/FHD/B/C/W11P
462,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
X1 Carbon G8 i7-10610U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
462,00 €