
PanzerGlass Samsung Galaxy S23 Ultra UWF
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
Cena z DDV
Opis izdelka
Beskyt din enhed mod hverdagens farer med en PanzerGlass skærmbeskytter. Utilsigtede stød mod skarpe kanter i lommen eller knusende fald på stenhårde fortove er ikke noget problem for denne ridse- og stødsikre skærmbeskytter, som giver høj beskyttelse mod fald. Den har endda en smudsfri belægning med antibakteriel effekt, der reducerer spor af fingeraftryk og dræber op til 99,99 % af alle almindelige overfladebakterier. Og hvis du er bekymret for læsbarheden af fingeraftryk, kan du være helt rolig. Touch-cirklen - som du kan se oven på ultralyds-fingeraftrykslæseren - giver 100 % fingeraftryksgenkendelse, så din telefon låses op uden problemer hver gang. Skærmbeskytteren leveres med en EasyAligner, der gør installationen så enkel, at du kan gøre det perfekt hver gang, selv hvis du er en tommelfinger. Og når den først er sat på, vil du aldrig mere frygte, at din telefon falder til jorden. Skærmbeskytteren med ultrabred pasform dækker hele forsiden af din telefon, mens der stadig er plads til et etui.
- Ultrabred pasform Dækker hele forsiden af din enhed for at give et komplet og klart billede af din skærm, mens der stadig er plads til et etui.
- Beskyttelse mod fald Beskytter mod knusende fald på stenhårde fortove, ubarmhjertige badeværelsesgulve og andre overflader, der smadrer enheden.
- Modstandsdygtig over for ridser Beskytter din enhed mod ridser forårsaget af hverdagens farer.
- Stødsikker Beskytter din enhed mod hverdagens fumlen, fald og revner i skærmen.
- Buede kanter Passer til din enhed ned til mindste detalje, selv når den følger skærmens buede kanter.
- EasyAligner-installation Leveres med en EasyAligner, der gør installationen så enkel, at du kan gøre det perfekt, selv hvis du er en tommelfinger.
- Diamantstyrke Diamantstyrke - et ekstremt stærkt skærmbeskyttelsesglas.
- Antibakteriel Dokumenteret til at dræbe op til 99,99 % af alle almindelige overfladebakterier i overensstemmelse med ISO 22196 og JIS Z 2801.
- Kompatibel med ultrasonisk fingeraftrykssensor Sikrer hurtig og præcis genkendelse af fingeraftryk - som om det slet ikke er der.
- Modstandsdygtig over for fingeraftryk Afviser olie og vand, reducerer spor af fingeraftryk samt snavs, desinficerende gel og håndlotion.
- Original skærmbeskyttelse Hvad er forskellen på den originale PanzerGlass skærmbeskytter og andre skærmbeskyttere? Prøv at tabe din telefon, så finder du ud af det.
- Case-venlig Holder din skærm sikker, mens der stadig er plads til et beskyttende etui.
Product specifications
| Product Description | PanzerGlass - screen protector for mobile phone - ultra-wide fit |
| Dimensions (WxDxH) | 7.62 cm |
| Weight | 12 g |
| Product Type | Screen protector - glass |
| Length | 15.9 cm |
| Product Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Package Content | Cleaning cloth, screen protector, wet cleaning wipe, dust removal sticker, EasyAligner |
| Intended For | Mobile phone |
| Thickness | 0.595 mm |
| Designed For | Samsung Galaxy S23 Ultra |
| Protection | Scratch-resistant, smudge-proof, drop protection, shock-resistant, fingerprint-resistant |
| Coating | Antibacterial |
General features
| Length | 15.9 cm |
| Weight | 12 g |
| Thickness | 0.595 mm |
| Width | 7.62 cm |
| Depth | 0.06 cm |
| Product Type | Screen protector - glass |
| Product Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Package Content | Cleaning cloth, screen protector, wet cleaning wipe, dust removal sticker, EasyAligner |
| Intended For | Mobile phone |
| Coating | Antibacterial |
| Protection | Scratch-resistant, smudge-proof, drop protection, shock-resistant, fingerprint-resistant |
Compliance
| Compliant Standards | FSC, JIS Z 2801, ISO 22196 |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 10.8 cm |
| Shipping Depth | 1.2 cm |
| Shipping Height | 19.5 cm |
| Shipping Weight | 54 g |
Compatible with
| Designed For | Samsung Galaxy S23 Ultra |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Kabel USB-C => USB-A 2.0 tekstil ovoj 2,00m 5V/2A QC3 Baseus črn/rdeč (CATKLF-C91)

KABEL HDMI/HDMI M/M pozlačeni kontakti 5,0m 4K/60Hz črn/siv LogiLink (CHA0103)

Kabel USB-C => USB-C 3.1 Gen2 20V/5A (100W/20V) 1,00m črn Baseus Cafule (CATKLF-SG1)
