
PanzerGlass SAFE Samsung Galaxy S22+ 5G/S23+ UWF
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
Cena z DDV
Opis izdelka
Keep your phone safe from dance floor mishaps, selfies gone wrong and your everyday fumbling, dropping and screen cracking with an original screen protector from SAFE. by PanzerGlass ?. The tempered glass acts as a discrete airbag, protecting your phone by absorbing impact and providing a high level of scratch protection without compromising the functionality and look of your device. Installation is easy peasy. Usually one attempt is enough, and should you need more, don"t worry: the screen protector can be re-installed up to 200 times. And once it"s applied, you"ll never again fear the sight of your phone tumbling to the ground. This may not happen, but if it does, you"ll regret not having clicked "add to cart". The Ultra-Wide Fit screen protector covers the entire front surface of your phone, while still leaving room for a case, and provides a complete and crystal-clear view of your screen.
- Ultra-Wide Fit Giver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.
- Ridsefast Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.
- Stødabsorberende Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.
- Nem installation Så nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.
- 100 % berøringsfølsomhed Føles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.
- Guld styrke En skærmbeskyttelse, der beskytter din enhed mod hverdagens udfordringer.
- Krystalklart Så gennemsigtig, at du måske ikke engang bemærker den – altså ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke revner.
- Kompatibel med ultrasonisk fingeraftrykslæser Sikrer hurtig og præcis fingeraftryksgenkendelse – som om den slet ikke var der.
- Afvisende over for fingeraftryk Olie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.
- Kan anvendes sammen med en case Beskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover.
Product specifications
| Product Description | SAFE. by PanzerGlass - screen protector for mobile phone - ultra-wide fit |
| Dimensions (WxDxH) | 7.037 cm 15.231 cm |
| Weight | 10 g |
| Product Type | Screen protector - glass |
| Product Material | Polyethylene terephthalate (PET), tempered glass |
| Intended For | Mobile phone |
| Thickness | 0.35 mm |
| Designed For | Samsung Galaxy S23+ |
| Protection | Fingerprint-resistant, water repellent, oil repellent, shock-resistant, scratch-resistant, drop protection |
General features
| Product Type | Screen protector - glass |
| Package Type | Bulk |
| Intended For | Mobile phone |
| Protection | Fingerprint-resistant, water repellent, oil repellent, shock-resistant, scratch-resistant, drop protection |
| Product Material | Polyethylene terephthalate (PET), tempered glass |
| Width | 7.037 cm |
| Height | 15.231 cm |
| Weight | 10 g |
| Thickness | 0.35 mm |
Compliance
| Features | Use with case |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 9 cm |
| Shipping Depth | 0.6 cm |
| Shipping Height | 16.8 cm |
| Shipping Weight | 34 g |
Compatible with
| Designed For | Samsung Galaxy S23+ |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



