
PanzerGlass PicturePerfect iPhone 13/Pro Max
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
Cena z DDV
Opis izdelka
Kamerasystemerne i de nyeste smartphones er langt mere kraftfulde end tidligere. Men al den avancerede teknologi er ikke meget værd, hvis du ridser eller knækker linserne, så du fremover får et permanent mærke på alle dine billeder. Med PicturePerfect er dit kamera og dine linser beskyttet mod tab på stenhårde gulve, stød mod skarpe hjørner og det ubehagelige møde med nøgler i lommen. Og hvis du er bekymret for, at billederne vil blive forvrængede kan du være helt rolig: Kameralinsebeskyttelsen påvirker ikke klarheden af dine linser eller kvaliteten af dine billeder – den giver dig bare lidt mere ro i sindet. PicturePerfect kameralinsebeskyttelse fås i to størrelser- til iPhone 13 mini/13 og til iPhone 13 Pro/Pro Max.
- Drop protection Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces.
- Photo quality Doesn"t affect the clarity of your lenses nor the quality of your photos – but just gives you a bit more peace of mind.
- Scratch resistant Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life.
- Shock resistant Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking.
- Gold strength - strong A strong screen protector for your device against the hazards of everyday life.
- Fingerprint resistant Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion.
Product specifications
| Product Description | PanzerGlass PicturePerfect - lens protector for mobile phone - case friendly |
| Dimensions (WxDxH) | 3.5 cm x 3.6 cm |
| Weight | 5 g |
| Product Type | Lens protector |
| Product Material | Polymethyl methacrylate |
| Colour | Black |
| Intended For | Mobile phone |
| Thickness | 2 mm |
| Frame Colour | Black |
| Designed For | Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max |
| Protection | Scratch-resistant, fingerprint-proof, drop-resistant, shock-resistant |
General features
| Product Type | Lens protector |
| Intended For | Mobile phone |
| Protection | Scratch-resistant, fingerprint-proof, drop-resistant, shock-resistant |
| Product Material | Polymethyl methacrylate |
| Width | 3.5 cm |
| Depth | 3.6 cm |
| Weight | 5 g |
| Thickness | 2 mm |
| Frame Colour | Black |
| Colour | Black |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 11 cm |
| Shipping Depth | 1.2 cm |
| Shipping Height | 13.1 cm |
Compatible with
| Designed For | Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

