
LENOVOSKU: 30GS000VSP-SEAN: 30GS
P3 Tower i7-13700/16GB/512M2/W11P
THINKSTATION P3 TOWER
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1008,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 13700 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 30GS000VSP-S |
| EAN | 30GS |
Opis izdelka
Lenovo ThinkStation P3 - tower Core i7 13700 2.1 GHz - vPro Enterprise - 16 GB - SSD 512 GB - Spanish
| Processor | 1 x Intel Core i7 (13th Gen) 13700 / 2.1 GHz (up to 5.2 GHz, (16-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 18 cm x 37 cm x 41.5 cm |
| Weight | 13.61 kg |
| Keyboard | Spanish |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | NVMe; SATA |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Card reader |
| Localisation | Language: Spanish / region: Spain |
| Cache Memory | 30 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro Spanish |
| Cache Per Processor | 30 MB |
| Card Reader | Yes |
| Processor Socket | FCLGA1700 Socket |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9 |
| Product Form Factor | Tower |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Interfaces | 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 in front) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 in front) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 in front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 1 x microphone (1 in front) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 (4 rear) (one of them supports SmartPower On) ¦ 1 x HDMI ¦ 2 x DisplayPort 1.4 ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x audio line-out |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Installed Size | 30 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 4800 MT/s |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Slots | 4 (Total) / 3 (empty) |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 500 Watt |
| 80 PLUS Certification | 80 PLUS Platinum |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 18 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 41.5 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Spanish |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i7 (13th Gen) 13700 |
| Clock Speed | 2.1 GHz (P-core) / 1.5 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 5.2 GHz (P-core) / 4.1 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 16-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Socket | FCLGA1700 Socket |
| Chipset Type | Intel W680 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
HP
ED 8 SFF G1i U5 235/16GB/512M2/WI/W11P
Intel Core Ultra 5 23516GB512GB SSD NVMe M.2
1012,00 €
Novo
HP
Del. Postaja HP Z2 G9 SFF i7-12700 / 16GB / SSD512GB / Win 11 Pro / novo
I716GB512GB SSD
1002,32 €

Novo
Lenovo
Računalnik Lenovo SFF ThinkCentre neo 50s i5-13400/16GB/1TB/DVDRW/HDMI DP 1xUSB-C/180W-85%/Win11Pro 12JF0010ZY
i516GB
1016,64 €

Novo
Lenovo
Računalnik Lenovo SFF 50sG3 i7-12700/B660/16GB /512GB/CR/Intel 730 VGA HDMI DP /260W-90%/Win11Pro (11T0003JZY-i7) Predelava
I7
1022,37 €