
LENOVOSKU: 30H0001MMH-GEAN: 30H0
P3 Tiny i7-13700T/32GB/1TBM2/GC/Wi/B/W11P
THINKCENTRE P3 TINY
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1064,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 13700T |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 30H0001MMH-G |
| EAN | 30H0 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkStation P3 - tiny Core i7 13700T 1.4 GHz - vPro Enterprise - 32 GB - SSD 1 TB - English - Europe
| Processor | 1 x Intel Core i7 (13th Gen) 13700T / 1.4 GHz (up to 4.9 GHz, (16-core) |
| RAM | 32 GB (installed) / 96 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.7 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Keyboard | English - Europe |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6E |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | NVMe |
| Graphics Controller | NVIDIA T1000 / Intel UHD Graphics 770 |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Cache Memory | 30 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro Dutch / English / French / German / Italian |
| Cache Per Processor | 30 MB |
| Colour | Black |
| Processor Socket | FCLGA1700 Socket |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9 |
| Video Memory | 8 GB |
| Product Form Factor | Tiny |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Interfaces | 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 2 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 in front) (Always On, fast-charging (5V, 2.1A)) ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 in front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 rear) (one of them supports SmartPower On) ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x DisplayPort 1.4 ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 4 x Mini DisplayPort 1.4 |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Installed Size | 30 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 4800 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Configuration Features | 1 x 32 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.1, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch, tool-less chassis access |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 230 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | NVIDIA T1000 / Intel UHD Graphics 770 |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | English - Europe |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i7 (13th Gen) 13700T |
| Clock Speed | 1.4 GHz (P-core) / 1 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz (P-core) / 3.6 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 16-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Socket | FCLGA1700 Socket |
| Chipset Type | Intel Q670 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Računalnik Lenovo TWR 50t neo ThinkCentre i5-14400/16GB/512GB/DVDRW/Intel 730 HDMI DP /BT WiFi RJ45/180W-85%/Win11Pro 12UD0052ZY
i516GB
1071,11 €

Novo
Apple
Računalnik Apple Mini M4-10 10C CPU/24GB/256GB/-/HDMI 3xThunderbolt4 2xUSB-C/BT WiFi RJ45/---/MAC OS CZ1CF-010000
10C CPU24GB
1073,97 €

Novo
HP
Računalnik HP Mini 800G9 Elite i5-14500T/16GB/512GB/Intel 770 HDMI 2xDP 1xUSB-C/90W-89%/Win11Pro 622Z8ET#BED
i516GB
1053,91 €

Novo
Lenovo
Računalnik AIO Lenovo 60,5 cm 23,8" 1920x1080 IdeaCentre 24 AMD R7-7735HS/16GB /1TB/AMD Radeon 680M HDMI 1xUSB-C/90W-89%/Win11Home (F0HR001WSC)
R716GB1TB SSD
1079,01 €