
LENOVOSKU: 30K5003KGE-SEAN: 30K5
P3 Tiny G2 U5 235U/16GB/512M2/Wi/B/W11P
THINKSTATION P3 TINY G2
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
862,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 235 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 30K5003KGE-S |
| EAN | 30K5 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2 - tiny Core Ultra 5 235 - vPro Enterprise - 16 GB - SSD 512 GB - German
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 235 (up to 5 GHz, (14-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.7 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Keyboard | German |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth, Wi-Fi 7 |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | NVMe |
| Graphics Controller | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Mouse, keyboard |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Cache Memory | 24 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro German |
| Cache Per Processor | 24 MB |
| Colour | Black |
| Processor Socket | FCLGA1851 Socket |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for desktops |
| Product Form Factor | Tiny |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 front) (data only) ¦ 5 x USB 3.2 Gen 2 (2 front, 3 rear) (supports SmartPower On) ¦ 1 x headphones/microphone (1 front) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) ¦ 1 x HDMI (1 rear) (TMDS compatible) ¦ 1 x DisplayPort 1.4 (1 rear) ¦ 1 x LAN (1 rear) |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - on-site ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Installed Size | 24 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Wireless LAN Supported | Yes |
| Wireless NIC | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch, tool-less chassis access |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power adapter |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 170 Watt |
| Efficiency | 89% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.29 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | German |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 235 |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Number of Cores | 14-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Socket | FCLGA1851 Socket |
| Chipset Type | Intel Q870 |
| TCO Certified | TCO Certified, generation 10, for desktops |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Računalnik HP Mini 400G9 i5-13500T/Q670/16GB/512GB/-/Intel 770 HDMI 2xDP USB-C/BT WiFi RJ45/90W-89%/Win11Pro 998H9ET#BED
i516GB
861,85 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 TWR G1i U7 265/32GB/512M2/W11P
Intel Core Ultra 7 26532GB512GB SSD NVMe M.2
864,00 €

Novo
Lenovo
Računalnik Lenovo MT 50t TC Neo i7-12700/B660/16GB/512GB/DVDRW/Intel 770 VGA HDMI DP 1xUSB-C/RJ45/260W-90%/Win10Pro 11SC0049-CTO
I716GB
859,94 €

Novo
Dell
Računalnik Dell Mini Optiplex 7020 i5-14500T/Q670/16GB/512GB/-/Intel 770 HDMI DP USB-C/BT WiFi RJ45/90W-85%/Win11Pro črna JX05H
i516GB
859,94 €