
LENOVOSKU: 30JQ0041IX
P2 TW G2 U7-265/32GB/1TBM2/W11P
THINKSTATION P2 TOWER G2
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1087,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 30JQ0041IX |
Opis izdelka
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 - tower Core Ultra 7 265 - vPro Enterprise - 32 GB - SSD 1 TB - Italian
| Processor | 1 x Intel Core Ultra 7 (Series 2) 265 (up to 5.3 GHz, (20-core) |
| RAM | 32 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Dimensions (WxDxH) | 17 cm x 31.535 cm x 37.6 cm |
| Weight | 9.67 kg |
| Keyboard | Italian |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Storage Controller | NVMe; SATA |
| Graphics Controller | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Card reader |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Cache Memory | 30 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro Dutch / English / French / German / Italian |
| Cache Per Processor | 30 MB |
| Card Reader | Yes |
| Processor Socket | FCLGA1851 Socket |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for desktops |
| Product Form Factor | Tower |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 front) (data only) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 (2 front, 1 rear) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 front) ¦ 1 x microphone (1 front) ¦ 2 x USB 2.0 (2 rear) ¦ 1 x HDMI (1 rear) (TMDS compatible) ¦ 2 x DisplayPort 1.4 (2 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 rear) ¦ 1 x audio line-out (1 rear) ¦ 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 rear) (supports SmartPower On) |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - on-site |
| Installed Size | 30 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Effective Memory Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Slots | 4 (Total) / 3 (empty) |
| Features | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Configuration Features | 1 x 32 GB |
| Ethernet Controller | Intel I219-LM |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 750 Watt |
| 80 PLUS Certification | 80 PLUS Platinum |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Capacity | 1 x 1 TB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 17 cm |
| Depth | 31.535 cm |
| Height | 37.6 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Italian |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 265 |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Number of Cores | 20-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Socket | FCLGA1851 Socket |
| Chipset Type | Intel W880 |
| TCO Certified | TCO Certified, generation 10, for desktops |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Računalnik Lenovo SFF 50s G4 ThinkCentre neo i7-13700/B660/16GB/512GB/DVDRW/CR/Intel 770 VGA HDMI DP USB-C/RJ45/260W-90%/Win11Pro 12JF001VZY
I716GB
1085,44 €

Novo
HP
Računalnik HP Mini 400G9 i7-14700T/16GB/512GB/Intel 770 HDMI 2xDP 1xUSB-C/90W-89%/Win11Pro 9H708ET#BED
I716GB
1089,26 €

Novo
HP
Računalnik HP SFF 400G9 i5-14500/Q670/16GB/512GB/-/HDMI DP 1xUSB-C/240W--/Win11Pro 99P84ET#BED
i516GB
1091,17 €

Novo
HP
Računalnik HP SFF 600 Elite i5-13500/Q670/16GB/512GB/Intel 770 HDMI 2xDP USB-C/RJ45/260W-89%/Win11Pro 6U3Z0EA#BED NP
i516GB
1079,70 €