
LENOVOSKU: 21QV000TFR
P16s G4 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/B/C/W11P
THINKPAD P16S G4
NovoNa zalogi (12 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1660,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc 140T |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21QV000TFR |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P16s Gen 4 - AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 255H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - French
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H / 2 GHz, up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - up to 74 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - French |
| Dimensions (WxDxH) | 36.15 cm x 24.86 cm x 2.535 cm |
| Weight | 1.82 kg |
| Keyboard | French |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Video Memory | 6 GB GDDR7 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI Workstation |
| Max RAM Supported | 96 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 1 year - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Multimedia control, spill-resistant, multi-touch touchpad, Copilot key |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Lenovo AI Now |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 75 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 255H / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - up to 74 TOPS |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, Temporal Noise Reduction, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) ¦ 2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery 3.0) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 96 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 2-in-1 G9 U7-165U/32GB/512M2/WUXGA/MT/5U/W11P
Intel Core Ultra 7 165U32GB512GB SSD NVMe M.2
1660,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 33,7 cm (13,3") ThinkPad L13 2-in-1 G5 1920x1200 IPS na dotik 300nit Ultra 5-125U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-PPS/Intel Graphics/Win11Pro (21LM001JSC)
16GB512GB SSD
1659,58 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkPad L16 G1 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155U/32GB/SSD1TB/BL/FP/Intel Graphics/Win11Pro (21L3002XSC)
32GB1TB SSD
1659,58 €

Novo
MSI
Prenosnik MSI 39,6 cm (15,6") Katana 15 1920x1080 IPS 144Hz i7-12650H/16GB/SSD1TB/BL RGB/RTX4070-8GB/Win11Pro (NB15MS00006-W11P)
i7-12650H16GB1TB SSD
1648,95 €