
LENOVOSKU: 21RQ000CFR
P16 G3 U7-265HX/64GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/B/C/W11P
THINKPAD P16 G3
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
2905,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265HX |
| RAM | 64GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21RQ000CFR |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 - AI Workstation - 16" - Intel Core Ultra 7 - 265HX - vPro Enterprise - 64 GB RAM - 1 TB SSD - French
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 265HX up to 5.3 GHz / 30 MB Cache |
| RAM | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Display | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell / Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro - English / French |
| Dimensions (WxDxH) | 36.2 cm x 25.2 cm x 2.98 cm |
| Weight | 2.54 kg |
| Keyboard | French |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day ¦ Extended warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | Keyboard |
| Memory | 64 GB DDR5 (2 x 32 GB) |
| Colour | Black |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Video Memory | 12 GB GDDR7 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI Workstation |
| Max RAM Supported | 192 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 4 |
| Empty Slots | 2 |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day ¦ Extended warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | GaN power adapter |
| Compliant Standards | Dolby Atmos, SoundWire |
| Localization | Language: French / region: France |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite, Lenovo AI Now |
| Type | Keyboard |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 99.9 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Network Interface | 2.5 Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 2) 265HX |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Number of Cores | 20-core |
| Performance Cores | 8 |
| Efficient Cores | 12 |
| Cache | 30 MB |
| Chipset | Intel WM880 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell / Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, fixed focus, Computer Vision-based User Presence Sensing with lock on leave, Computer Vision on Image Signal Processor (ISP) |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | CS42L43 |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 180 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (2 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 2 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 2 ¦ 2 x Thunderbolt 5 (Power Delivery 3.1, 180 W input / 15 W output) ¦ Thunderbolt 4 (Power Delivery 3.1, 180 W input / 15 W output) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ 2.5 Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| Memory Card Reader | Yes (SD Card) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 13 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 33 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB Fury G1i 16 U7-265HX/64GB/512M2/2.5K/3B/C/W11P
2934,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0") ThinkPad X1 Carbon G12 1920x1200 400nit Ultra 7-155U/32GB/SSD1TB/BL/BL/ALU-Carbon/Intel Graphics/Win11Pro (21KC006LSC)
32GB1TB SSD
2853,55 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") ZBook Power G11 1920x1200 IPS 400nit Ultra 7-155H/32GB/SSD1TB/BL/ALU-Mg/RTX2000 Ada-8GB/Win11Pro (A3YS9ET#BED)
32GB1TB SSD
2844,86 €
NovoNa zalogi
LENOVO
P16 G3 U7-265HX/64GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/B/C/W11P
2971,00 €