
LENOVOSKU: 21FA000RFR
P16 G2 i7-13850HX/16GB/512M2/WQXGA/RTX3500/4U/W11P
THINKPAD P16 G2
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
2209,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 13850HX |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Grey |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta Premier podpore na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21FA000RFR |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 - 16" - Intel Core i7 - 13850HX - vPro Enterprise - 16 GB RAM - 512 GB SSD - French
| Processor | Intel Core i7 (13th Gen) - 13850HX up to 5.3 GHz / 30 MB Cache |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Display | 16" 2560 x 1600 / WQXGA @ 165 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX 3500 Ada / Intel UHD Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - French |
| Dimensions (WxDxH) | 36.4 cm x 26.6 cm x 3.023 cm |
| Weight | 2.95 kg |
| Keyboard | French |
| Resolution | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Product Type | Mobile workstation - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Colour | Storm grey (top), villi black (bottom) |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold, EPEAT Climate+ |
| Video Memory | 12 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Max RAM Supported | 192 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 4 |
| Empty Slots | 2 |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Case Material | Aluminium (top), glass-fibre (bottom), polyphenylene sulfide (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | NVIDIA RTX Desktop Manager |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 165 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 94 Wh |
| Wireless | Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| CPU | Intel Core i7 (13th Gen) 13850HX |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Number of Cores | 20-core |
| Cache | 30 MB |
| Chipset | Intel WM790 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 3500 Ada / Intel UHD Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | NVIDIA TXAA, Direct X 12 Ultimate, Vulkan Support, NVIDIA FXAA |
| Camera | Yes - 1080p |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, hybrid FHD/IR camera |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 230 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 available) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Express Card) |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
P16v G3 U7-255H/32GB/1TBM2/WUXGA/GC/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255H32GB1TB SSD NVMe M.2
2208,00 €

Novo
Asus
Prenosnik Asus 45,72 cm (18,0") ROG Strix G18 2560x1600 IPS G-SYNC 240Hz i9-14900HX/16GB/SSD1TB/BL RGB/RTX4060-8GB/Brez OS (90NR0IF6-M002K0)
i9-14900HX16GB1TB SSD
2210,20 €

Demo
HP
Prenosnik DEMO Lenovo P16 G1 i7-12800HX / 32GB / SSD1TB / 16" 3840x2400 / WLAN / BT / CAM / FP / RTX A2000 / W11P / SLO gravura / A+ / Lenovo garancija do 06.10.25
I732GB1TB SSD
2216,59 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") Legion Pro 5 2560x1600 IPS G-SYNC 500nit 240Hz i7-14700HX/32GB/SSD1TB/BL RGB/RTX4070-8GB/DOS (83DF00GPSC)
i7-14700HX32GB1TB SSD
2200,54 €