
TEQCYCLESKU: TLP15G2MX32PEAN: 20YR
P15 G2 i7-11850H/32GB/512M2/FHD/GC/C/W11P
THINKPAD P15 G2
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (16 kos)
643,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-11850H |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLP15G2MX32P |
| EAN | 20YR |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
P15 G2 i7-11850H/32GB/512GB/FHD/GC/C/W11P
643,00 €

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook Studio G5 i7-9850H / 32GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / P1000 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura
I732GB512GB SSD
644,11 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 39,6 cm (15,6") IdeaPad Slim 3 1920x1080 NT 250nit i5-12450H/16GB/512GB/Intel UHD/Win11Home (83ER00JLSC)
i5-12450H16GB512GB SSD
637,55 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo ThinkPad T14s G2 i7-11/16GB/512M2/FHD/F/CW10p rabljen 1l
i7-1116GB
637,51 €