
TEQCYCLESKU: TLP15G2MX33PEAN: 20YR
P15 G2 i7-11850H/32GB/1TB/FHD/GC/C/W11P
THINKPAD P15 G2
Obnovljeno - odličnoLe še 4 na zalogi!
663,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7-11850H |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Disk | 1024GB SSD M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLP15G2MX33P |
| EAN | 20YR |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
P15 G2 i7-11850H/32GB/1TB/FHD/GC/C/W11P
663,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
PB 4 G1iR 14 i3-100U/24GB/256M2/WUXGA/B/C/W11P
662,00 €

Novo
HP
Prenosnik HP 840 G8 i5-1135G7 / 8GB / SSD256GB / 14" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / Smartcard / W11P / SLO gravura / 36m garancije / odprta embalaža / novo
I5-1135G78GB256GB SSD
664,07 €

Obnovljeno
Lenovo
Prenosnik RNW Lenovo T15 G1 i5-10210U / 8GB / SSD256GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / W11P / SLO gravura / A+
i58GB256GB SSD
664,27 €