
LENOVOSKU: 21G20031MZ-GEAN: 21G2
P14s G5 U9 -185H/32GB/1TBM2/WQXGA/F/C(IR)/W11P
THINKPAD P14S G5
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
1098,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 9 185H |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14.5" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21G20031MZ-G |
| EAN | 21G2 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 - 14.5" - Intel Core Ultra 9 - 185H - vPro Enterprise - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Swiss
| Processor | Intel Core Ultra 9 (Series 1) - 185H / 2.3 GHz, up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Display | 14.5" 2560 x 1600 / WQXGA @ 90 Hz |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 32.55 cm x 22.76 cm x 1.85 cm |
| Weight | 1.61 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Colour | Black |
| Platform Technology | Intel vPro Enterprise |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 96 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 5600 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Spill-resistant, Fn keys with Unified Communications controls |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 90 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 350 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 75 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core Ultra 9 (Series 1) 185H / 2.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | 24 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 100 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 2 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G11 i5-1335U/16GB/512M2/WUXGA/N/5/F/W11P
Intel Core i5 1335U16GB512GB SSD NVMe M.2
1098,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1i 14 U5-235H/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
1097,00 €
NovoNa zalogi
HP
EB 6 G1i 14 U5-235U/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
1092,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G7 1920x1200 IPS 300nit R7-7735HS/32GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/AMD Radeon 680M/Win11Pro DSP (21MW000QSC-W11P)
32GB1TB SSD
1091,90 €