
LENOVOSKU: 21G20003FREAN: 21G2
P14s G5 U7 155H/16GB/512M2/WUXGA/GC/C(IR)/W11P
THINKPAD P14S G5
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1192,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 16gb |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14.5" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21G20003FR |
| EAN | 21G2 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 - 14.5" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 16 GB RAM - 512 GB SSD - French
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Series 1) - 155H / 1.4 GHz, up to 4.8 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14.5" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - French |
| Dimensions (WxDxH) | 32.55 cm x 22.76 cm x 1.85 cm |
| Weight | 1.61 kg |
| Keyboard | French |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation |
| Localisation | Language: French / region: France |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Black |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Video Memory | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Repairability Index | 8.4 (out of 10) |
| Carbon Footprint | 235 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 96 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Rated Speed | 2800 MHz |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C slim power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: French / region: France |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Series 1) 155H / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | NVIDIA TXAA, Direct X 12 Ultimate, Vulkan Support, NVIDIA FXAA |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Keyboard Layout | French |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 135 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ LAN ¦ Headphone/microphone combo jack |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 38 |
| PAIA Version | 1.4.0 |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
X1 Carbon G11 i7-1365U/32GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
Intel Core i7 1365U32GB512GB SSD M.2
1192,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
P14s G5 R7-8840HS/32GB/512M2/WUXGA/F/B/C(IR)/W11P
AMD Ryzen 7 Pro 8840HS32GB512GB SSD NVMe M.2
1192,00 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB 6 G1i 14 U5-225U/32GB/512M2/WUXGA/B/C/W11P
1192,00 €

Obnovljeno
HP
Mobilna del. postaja RNW 15,6" HP Zbook Studio G8 i7-11850H / 32GB / SSD1TB / 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / FP / T1200 / Win 10 Pro / SLO gravura / 24m garancije
I732GB1TB SSD
1194,48 €