
LENOVOSKU: 21ME0002SP-SEAN: 21ME
P14s G5 R7 Pro 8840HS/16GB/512/WUXGA/F/NOOS
THINKPAD P14S G5
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
824,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 7 Pro 8840HS |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | No OS |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | ES |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21ME0002SP-S |
| EAN | 21ME |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 - AI Ready - 14" - AMD Ryzen 7 Pro - 8840HS - AMD PRO - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Spanish
| Processor | AMD Ryzen 7 Pro 8840HS / 3.3 GHz, up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 780M |
| Operating System | No operating system |
| Dimensions (WxDxH) | 31.59 cm x 22.37 cm x 1.77 cm |
| Weight | 1.31 kg |
| Keyboard | Spanish |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Mobile workstation - AI Ready - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: Spanish / region: Spain |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Black |
| Platform Technology | AMD PRO |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 181 kg carbon emissions |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Max RAM Supported | 96 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Case Material | Polycarbonate (bottom), carbon fibre (top), glass-fibre (top), polycarbonate (top), carbon fibre (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Localization | Language: Spanish / region: Spain |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +85 / -85 |
| Vertical Viewing Angle | +85 / -85 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 52.5 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Qualcomm NFA725A |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Realtek RTL8111EPV |
| CPU | AMD Ryzen 7 Pro 8840HS / 3.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 780M |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, 360° far-field |
| Keyboard Layout | Spanish |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack ¦ LAN |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 29 |
| PAIA Version | 1.4.3 |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 16 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 39 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
640 G11 U5-135U/32GB/512SSD/WUXGA/F/C/B/W11P
Intel Core Ultra 5 135U32GB512GB SSD NVMe
822,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Yoga 7 2in1 14AKP10 AI R5 340/16GB/512M2/WUXGA/W11
AMD Ryzen AI 5 34016GB512GB SSD NVMe M.2
822,00 €

Obnovljeno
Dell
Prenosnik RNW Dell Latitude 5530 i5-1245U / 32GB / SSD512GB / 15,6" 1920x1080 / WLAN / BT / CAM / W11P / SLO gravura
i532GB512GB SSD
821,52 €

Novo
HP
Prenosnik HP 39,6 cm (15,6") ProBook 450 G10 1920x1080 IPS 250nit i5-1335U/16GB/512GB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Iris XE/DOS (9Y794ET#BED)
i5-1335U16GB512GB SSD
827,85 €