
LENOVOSKU: 21HF0067FR-GEAN: 21HF
P14s G4 i5-1350P/16GB/512M2/WUXGA/GC/F/C(IR)/W11P
THINKPAD P14S G4
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
723,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 4C+8c Intel Core i5-1350P |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1200 WUXGA |
| Grafična kartica | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | FR |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21HF0067FR-G |
| EAN | 21HF |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
L14 G5 R5 PRO 7535U/16GB/512M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen 5 7535U16GB512GB SSD NVMe M.2
722,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
645 G11 R5 PRO 7535U/32GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
722,00 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 43,9 cm (17,3") IdeaPad 3 1920x1080 IPS 300nit i5-1235U/16GB/512GB/Intel Iris XE/DOS (82RL00CPSC)
i5-1235U12GB512GB SSD
727,39 €
HP
notebook HP Zbook Fury 15 G7 i7-10850H/16GB/500GBM2/T2000/W10pro
i7-10850H16GB
728,50 €