
LENOVOSKU: 21KV0029MZ-SEAN: 21KV
P1 G7 U9 -185H/64GB/2TBM2/WQXGA/GC/F/C(IR)/W11P
THINKPAD P1 G7
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
1709,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 9 185H |
| RAM | 64GB |
| Disk | 2TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 16" |
| Tip zaslona | 16" - IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 21KV0029MZ-S |
| EAN | 21KV |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 - AI Ready - 16" - Intel Core Ultra 9 - 185H - Intel Evo vPro Enterprise Platform - 64 GB RAM - 2 TB SSD - Swiss
| Processor | Intel Core Ultra 9 (Series 1) - 185H / 2.3 GHz, up to 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| RAM | 64 GB (1 x 64 GB) |
| Display | 16" 2560 x 1600 / WQXGA @ 165 Hz |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 4070 / Intel Arc Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 35.44 cm x 24.12 cm x 1.705 cm |
| Weight | 1.82 kg |
| Keyboard | Swiss |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Mobile workstation - AI Ready |
| Localisation | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Input Device | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| Memory | 64 GB LPDDR5X (1 x 64 GB) |
| Colour | Black |
| Platform Technology | Intel Evo vPro Enterprise Platform |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Notebooks 9, TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 2 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 7467 MT/s |
| Form Factor | LPCAMM2 |
| Slots Qty | 1 |
| Empty Slots | 0 |
| Rated Speed | 3734 MHz |
| Service & Support | Base warranty - 3 years - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 2 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1 |
| Case Material | Aluminium (top), aluminium (bottom) |
| Features | Spill-resistant, multi-touch touchpad, glass touchpad, haptic touchpad |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, German, French, Italian / region: Switzerland |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Intel Connectivity Performance Suite |
| Type | Keyboard, TrackPoint, UltraNav |
| V-Sync Rate at Max Res. | 165 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 500 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 90 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE200 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 (Series 1) 185H / 2.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 16-core |
| Cache | 24 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 4070 / Intel Arc Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | Advanced Optimus, Dynamic Boost 2.0, Direct X 12 Ultimate |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, IR camera, Windows Hello, fixed focus, Ultrasonic Human Presence Detection |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3306 |
| Audio Features | Input: Dolby Voice, far-field |
| Keyboard Layout | Swiss |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 170 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) ¦ HDMI (8K support) ¦ Headphone/microphone combo jack |
| Memory Card Reader | Yes (SD Express Card) |
| TCO Certified | - TCO Certified Notebooks 9, TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Packaging Recycled Content | 90 % - plastic-free, recycled and/or FSC certified |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 11 TOPS |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
HP
Prenosnik RNW HP Zbook 17 Fury G8 i7-11850H / 32GB / SSD512GB / 17,3" 1920x1080 / WLAN / WWAN / BT / CAM / FP / RTX A2000 Mobile / W11P / SLO gravura / A+ / 24m garancije
I732GB512GB SSD
1708,56 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") Legion 5 2560x1600 IPS G-SYNC 350nit 165Hz i7-14650HX/32GB/SSD1TB/BL/RTX4060-8GB/DOS (83DG003PSC)
i7-14650HX32GB1TB SSD
1712,71 €

Novo
HP
Prenosnik HP 40,64 cm (16,0") EliteBook 860 G11 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155U/16GB/512GB/BL/FP/ALU/Intel Graphics/Win11Pro (9G093ET#BED)
16GB512GB SSD
1718,51 €

Novo
Microsoft
Prenosnik Microsoft 38,1 cm (15,0") Surface Laptop 7 2496x1664 IPS na dotik 300nit 120Hz Snapdragon® X Elite/16GB/SSD256GB/BL/Windows Hello/Copilot+/Qualcomm Adreno GPU/Win11Home (ZHG-00025)
256GB SSD
1719,47 €