
PortSKU: 400704EAN: 3567044007046
Ovitek 35,6cm (13/14") PORT Sleeve Yosemite ECO
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
18,47 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Port Designs YOSEMITE Eco. Vrsta ohišja: Zaščitni etui, Največja velikost zaslona: 35,6 cm (14"). Teža: 200 g Barvanje površine: enobarvno
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Vrsta etuija | Zaščitni etui |
| Največja velikost zaslona | 14 palcev |
| Teža | 200 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Največja velikost zaslona | 14 palcev |
| Vrsta etuija | Zaščitni etui |
| Material | polietilen tereftalat |
| Glavna barva izdelka | Siva |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Sprednji žep | Da |
| Zunanji žepi | Sprednji žep |
| Vrsta zapiranja | Zadrga |
| Teža in mere | |
| Širina | 398 mm |
| Globina | 30 mm |
| Višina | 280 mm |
| Teža | 200 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 345 x 25 x 245 mm |
| Širina embalaže | 398 mm |
| Globina embalaže | 30 mm |
| Višina embalaže | 320 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
RivaCase
Ovitek za notesnik 35,6 cm (13/14″) RivaCase temno siva (5124 GREY)
18,47 €

Novo
RivaCase
Torba za notesnik 39,6 cm (15,6″) RivaCase črna (8033 BLACK)
18,47 €

Novo
Orico
Priklopna postaja USB-C => Orico PW11-6P 1xHDMI 4K@30Hz 3xUSB3.0 1xUSB-C PD100W - (PW11-6PR-GY-EP)
18,70 €

Novo
MediaRange
Baterijski vložek MediaRange MRBAT121 1,5V AA/LR06 4 kos Polnljive Alkalne (113217)
18,13 €