
LENOVOSKU: 12XD0005IX-GEAN: 12XD
neo 50s g5 i7-14700/16GB/512M2/W11P
THINKCENTRE NEO 50S G5
Obnovljeno - odličnoLe še 1 na zalogi!
683,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i7 i7-14700 |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 12XD0005IX-G |
| EAN | 12XD |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 - SFF Core i7 i7-14700 2.1 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - Italian
| Processor | Intel Core i7 (14th Gen) i7-14700 / 2.1 GHz (up to 5.4 GHz, (20-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 9.25 cm x 29.14 cm x 33.95 cm |
| Weight | 4.2 kg |
| Keyboard | Italian |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site |
| Networking | 1GbE |
| Power | (50/60 Hz) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Type | Card reader |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Cache Memory | 33 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro Dutch / English / French / German / Italian |
| Cache Per Processor | 33 MB |
| Colour | Black (chassis), grey (bezel) |
| Card Reader | Yes |
| Bundled Services | 1 Year Lenovo Onsite Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified Desktops 9 |
| Product Form Factor | SFF |
| Built-in Devices | Speaker |
| Embedded Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Interfaces | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 front) (15W charging) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 front) ¦ 1 x microphone (1 front) ¦ 4 x USB 2.0 (4 rear) (one of them supports SmartPower On) ¦ 1 x HDMI (1 rear) (TMDS compatible) ¦ 1 x DisplayPort 1.4 (1 rear) ¦ 1 x VGA (1 rear) ¦ 1 x LAN (1 rear) ¦ 1 x audio line-out (1 rear) |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Extended warranty - 1 year - on-site |
| Installed Size | 33 MB |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Slots | 2 (Total) / 1 (empty) |
| Features | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Configuration Features | 1 x 16 GB |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion switch |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Device Type | Power supply |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Provided | 260 Watt |
| Efficiency | 90% |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Capacity | 1 x 512 GB |
| Interface Type | PCI Express 4.0 x4 |
| Width | 9.25 cm |
| Depth | 29.14 cm |
| Height | 33.95 cm |
| Keyboard Name | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization & Layout | Italian |
| Supported Flash Memory Cards | SD Memory Card |
| Mouse Name | Lenovo Calliope Mouse |
| CPU | Intel Core i7 (14th Gen) i7-14700 |
| Clock Speed | 2.1 GHz (P-core) / 1.5 GHz (E-core) |
| Max Turbo Speed | 5.4 GHz (P-core) / 4.2 GHz (E-core) |
| Number of Cores | 20-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| Chipset Type | Intel B760 |
| TCO Certified | TCO Certified Desktops 9 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno
HP
Del. postaja RNW TWR HP Z2 G4 Xeon E-2174G / 16GB / SSD512GB / Quadro P400 / W11P / A+
Xeon16GB512GB SSD
684,43 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 TWR G1i U5 235/16GB/512M2WI/W11P
681,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
PD 4 TWR G1i U5 235/16GB/512M2/W11P
Intel Core Ultra 5 23516GB512GB SSD NVMe M.2
681,00 €

Novo
Shuttle
Računalnik AIO Shuttle 39,6 cm 15,6" 1366x768 X50V9 Touch Celeron 7305/8GB /240GB/Intel grafika VGA HDMI /65W-88%/Brez OS črna (X50V9B-CTO1)
Celeron8GB240GB
676,19 €