
LenovoSKU: 4X20V24678EAN: 194552745738
Napajalnik za prenosnik Lenovo 65W AC USB-C ThinkPad Slim 65W (4X20V24678)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
56,97 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo 4X20V24678. Namen: Prenosni računalnik, tip napajalnika: Notranji, vhodna napetost: 100-240 V. Barva izdelka: Črna. Dolžina kabla: 1 m, širina: 88 mm, globina: 51 mm. Količina na paket: 1 kos (s), širina embalaže: 264 mm, globina pakiranja: 110 mm
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Namen | Beležnica |
| Vrsta napajanja | Notranjost |
| Vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Širina | 88 mm |
| Globina | 51 mm |
| Količina na pakiranje | 1 kos |
| Širina embalaže | 264 mm |
| Globina pakiranja | 110 mm |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Namen | Beležnica |
| Vrsta napajanja | Notranjost |
| Vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Vhodna frekvenca | 50 - 60 Hz |
| Vhodni tok | 1,5 A |
| Izhodna moč | 65 W |
| Nastavljiva izhodna napetost | Ne |
| Združljivost blagovne znamke | Lenovo |
| Certifikat | C / UL CB / CE / PSE / IRAM NOM / NRCan FCC in ICES Poraba energije Mehika PSB / CCC / CECP KC / KCC Južna Koreja MEPS RCM Avstralija GEMS BSMI / EAC / GS / Srbija Ukrajina / SII / NRCS SIRIM / ST ISC / SONCAP / KEBS UZBEK / INSM / KUCAS BIS / Maroko |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Črna |
| Teža in mere | |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Širina | 88 mm |
| Globina | 51 mm |
| Višina | 22 mm |
| Teža | 200 g |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 40 ° C |
| Vlažnost med delovanjem | 8 - 80 % |
| Podatki o embalaži | |
| Količina na pakiranje | 1 kos |
| Širina embalaže | 264 mm |
| Globina pakiranja | 110 mm |
| Višina embalaže | 53 mm |
| Teža paketa | 500 g |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
HP
HP 256GB M.2 2280 PCIe NVMe 3x4
57,00 €

Novo
RivaCase
Nahrbtnik za notesnik 43,9 cm (17,3″) RivaCase črn (8365 BLACK)
57,28 €

Novo
Port
Nahrbtnik za notesnik 39,6 cm (15,6″) Port Cicago EVO črn (400508)
56,35 €

Novo
Genesis
Nahrbtnik za notesnik 43,9 cm (17,3″) Genesis Pallad 550 vodoodporen s sistemom zračenja Anti-Shock
56,35 €