
MICROSOFTSKU: EP2-20112
MS Surface Pro 11 U5-246V/16GB/256SSD/QHD/MT/W11P
MICROSOFT SURFACE PRO
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
1325,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 236V |
| RAM | 16GB |
| Disk | 256GB SSD |
| Zaslon | 13" |
| Tip zaslona | 13" |
| Ločljivost | 2880 x 1920 |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 130V |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Silver |
| Razporeditev tipk | EUML |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Novo |
| SKU | EP2-20112 |
Opis izdelka
Microsoft Surface Pro for Business - 11th Edition - Copilot+ PC - 13" - Intel Core Ultra 5 - 236V - 16 GB RAM - 256 GB SSD
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 236V / 2.1 GHz, up to 4.7 GHz / 8 MB Cache |
| RAM | 16 GB |
| Display | 13" touchscreen 2880 x 1920 @ 120 Hz - 267 ppi |
| Graphics | Intel Arc Graphics 130V - up to 53 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimensions (WxDxH) | 28.7 cm x 20.9 cm x 0.93 cm |
| Weight | 872 g |
| Battery | 4-cell - up to 14 hours |
| Resolution | 10 Megapixel (rear) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 1 year |
| Features | Microsoft Pen Protocol (MPP) |
| Networking | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Tablet - no keyboard |
| Localisation | Region: Belgium, Luxembourg, Austria, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM |
| Colour | Platinum |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
| Storage | 256 GB SSD |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip with Microsoft Pluton |
| Dockable | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Specific Absorption Rate (SAR) | 0.46 W/kg (body) ¦ 0.46 W/kg (limb) |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | Copilot+ PC |
| Technology | 4-cell Lithium Ion |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Main Storage | 256 GB SSD PCIe 4.0 |
| Case Material | Anodised aluminium |
| Integrated Options | Accelerometer, magnetometer, gyroscope, ambient colour sensor |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | Dolby Atmos |
| Localization | Region: Belgium, Luxembourg, Austria, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland |
| Software Included | Microsoft 365 Business Standard, Business Premium or Microsoft 365 Apps (30 days trial), Microsoft 365 Apps (requires licence or subscription) |
| Type | 13" |
| Touchscreen | Yes (10-point multi-touch) |
| V-Sync Rate at Max Res. | 120 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Pixel Density (ppi) | 267 |
| Image Aspect Ratio | 3:2 |
| Image Brightness | 600 cd/m² |
| Capacity | 53.3 Wh |
| Run Time | Up to 14 hours |
| Battery Run Time | Web browsing: up to 10 hours ¦ Video playback: up to 14 hours |
| Wireless | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 236V / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | 8 MB |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics 130V - up to 53 TOPS |
| Camera | Yes - 1440p (front) |
| Camera Features | Windows Hello, auto framing, Eye Contact function, background blur, portrait blur |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Input | (50 - 60 Hz) |
| Output | 39 Watt, 15 V |
| Interfaces Details | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Type C) ¦ SurfaceConnect ¦ Surface Keyboard |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Packaging Recycled Content | 72 % |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 40 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 97 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
T16 G4 U7-255U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 7 255U16GB512GB SSD NVMe M.2
1325,00 €

Novo
Microsoft
Prenosnik Microsoft 34,3 cm (13,5") Surface Laptop 6 2256x1504 IPS na dotik 400nit ultra 5-135H/16GB/512GB/BL/Windows Hello/ALU/Intel Graphics/Win11Pro (ZPX-00009)
16GB512GB SSD
1328,24 €

Novo
Lenovo
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0") ThinkBook 16 G7 1920x1200 IPS 300nit Ultra 7-155H/16GB/SSD1TB/BL/FP/ALU-ABS/Intel Graphics/Win11Pro (21MS004PSC)
16GB1TB SSD
1330,17 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
ZB X G1i 16 U7-255H/16GB/512M2/WUXGA/GC/F/B/C/W11P
1319,00 €