
LGSKU: 35WN75CEAN: 8806098724680
Monitor LG 88,9 cm (35,0") 35WN75C 3440x1440 Curved 100Hz VA 5ms 2xHDMI DisplayPort USB-C 94W 2xUSB3.0 HAS Zvočniki sRGB99% FreeSync HDR10
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
487,82 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Ločljivost | 3440x1440 |
| Stanje | Novo |
| SKU | 35WN75C |
| EAN | 8806098724680 |
Opis izdelka
LG 35WN75C-B. Diagonala zaslona: 88,9 cm (35 palcev), ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik, tip HD: UltraWide Quad HD, odzivni čas: 5 ms, izvorno razmerje stranic: 21: 9, kot gledanja, vodoravno: 178 °, vidni kot, navpično: 178 °. Vgrajeni zvočniki. VESA nosilec. Barva izdelka: črna
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 88,9 cm |
| Ločljivost zaslona | 3440 x 1440 slikovnih pik |
| Vrsta HD | UltraWide Quad HD |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Izvorno razmerje stranic | 21:9 |
| Razmerje stranic | 21:9 |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| VESA nosilec | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| AMD FreeSync | Da |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 88,9 cm |
| Ločljivost zaslona | 3440 x 1440 slikovnih pik |
| Izvorno razmerje stranic | 21:9 |
| Vrsta plošče | VA |
| Svetlost (običajna) | 300 cd/m² |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Vrsta HD | UltraWide Quad HD |
| Oblika zaslona | Ukrivljena |
| Podprte grafične ločljivosti | 3440 x 1440 |
| Razmerje stranic | 21:9 |
| Kontrastno razmerje | 2500: 1 |
| Največja hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Število barv na zaslonu | 16,78 milijona barv |
| Razmak slikovnih pik | 0,238 x 0,24 mm |
| Digitalna navpična frekvenca | 48 - 85 Hz |
| Barvni prostor RGB | sRGB |
| Pokritost sRGB (klasična) | 99 % |
| Ergonomija | |
| VESA nosilec | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| Obseg kota naklona | -5 - 15 ° |
| Jeziki zaslonskega prikaza (OSD) | nemški, angleški, španski, finski, francoski, grški, italijanski, japonski, korejski, poljski, portugalski, ruski, SER td> tr> |
| Večpredstavnost | |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| Število zvočnikov | 2 |
| RMS moč | 14 W |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Črna |
| Certifikat | TÜV tip, CB, UL, FCC-B, ErP, CE, RoHS, REACH |
| Povezave in vmesniki | |
| Število spodnjih rež vrste USB-A | 2 |
| Število spodnjih vrat vrste USB-C | 1 |
| Način stikala USB Type-C DisplayPort | Da |
| USB napajanje do | 94 W |
| HDMI | Da |
| Število povezav HDMI | 2 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Različica DisplayPorts | 1.4 |
| Izhod za slušalke | Da |
| DC povezava | Da |
| Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | DC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Širina embalaže | 1001 mm |
| Globina pakiranja | 212 mm |
| Višina embalaže | 531 mm |
| Teža paketa | 12,2 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Učinkovitost | |
| Razred energetske učinkovitosti (SDR) | G |
| Razred energetske učinkovitosti (HDR) | G |
| Poraba energije (SDR) na 1000 ur | 39 kWh |
| Poraba energije (HDR) na 1000 ur | 44 kWh |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 45 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,5 W |
| Poraba energije (izklop) | 0,3 W |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| AC vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Lestvica energetske učinkovitosti | A do G |
| Teža in mere | |
| Širina naprave (vključno s stopalom) | 831,6 mm |
| Globina naprave (vključno z nogo) | 250,9 mm |
| Višina naprave (vključno s stopalom) | 573 mm |
| Teža (s stojalom) | 8,3 kg |
| Širina (brez stojala) | 83,2 cm |
| Globina (brez stojala) | 9,41 cm |
| Višina (brez stojala) | 37,3 cm |
| Teža (brez stojala) | 6,6 kg |
| Trajnost | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Dell
Monitor Dell 86,4 cm (34,0") S3423DWC 3440x1440 Curved 100Hz VA 4ms 2xHDMI DisplayPort USB-C 65W 2xUSB3.2 HAS 3H sRGB99% FreeSync KVM EOL
488,15 €

Novo
AOC
Monitor AOC 86,4 cm (34,0") CU34G3S/BK 3440x1440 Curved Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI 2xDisplayPort 4xUSB3.2 HAS Zvočniki sRGB119% FreeSync
488,15 €

Novo
Philips
Monitor Philips 81,3 cm (32,0") 326P1H 2560x1440 75Hz IPS 4ms 2xHDMI DisplayPort USB-C 90W 4xUSB3.0 Pivot Kamera Zvočniki sRGB118% AdaptiveSync RJ45
488,79 €

Novo
Dell
Monitor Dell 68,6 cm (27,0") AW2724HF 1920x1080 Gaming 360Hz W-LED 0,5ms HDMI 2xDisplayPort 4xUSB3.2 Pivot 3H sRGB99% FreeSync Premium HDR10 Alienware
485,89 €