
LGSKU: 27UL500EAN: 8806098421114
Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27UL500 3840x2160 IPS 5ms 2xHDMI DisplayPort 3H sRGB99% FreeSync
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
280,25 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Ločljivost | 3840x2160 (4K) |
| Stanje | Novo |
| SKU | 27UL500 |
| EAN | 8806098421114 |
Opis izdelka
LG 27UL500-W. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev), ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik, vrsta HD: 4K Ultra HD, tehnologija zaslona: LED, odzivni čas: 5 ms, izvorno razmerje stranic: 16:9, vidni kot, vodoravno: 178 °, kot gledanja, navpično: 178°. VESA nosilec. Barva izdelka: Srebrna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 68,6 cm |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 slikovnih pik |
| Vrsta HD | 4K Ultra HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Izvirno razmerje stranic | 16:9 |
| Gledni kot, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| VESA nosilec | Da |
| Barva izdelka | Srebra |
| Dolge podrobnosti | |
| Storitve | |
| AMD FreeSync | Da |
| Vrsta AMD FreeSync | FreeSync |
| Podprta prilagodljiva sinhronizacija VESA | Da |
| Tehnologija brez utripanja | Da |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 68,6 cm |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 slikovnih pik |
| Izvirno razmerje stranic | 16:9 |
| Vrsta plošče | IPS |
| Svetlost (običajna) | 300 cd/m² |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Vrsta HD | 4K Ultra HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Oblika zaslona | Ravna |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 |
| Največja hitrost osveževanja | 60 Hz |
| Gledni kot, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Razmik slikovnih pik | 0,155 x 0,155 mm |
| Video podpora visokega dinamičnega razpona | Da |
| Barvni prostor RGB | sRGB |
| Barvni razpon | 98 % |
| Ergonomija | |
| VESA nosilec | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| nagibno | Da |
| Prikaz na zaslonu (OSD) | Da |
| Oblikovanje | |
| Barva izdelka | Srebra |
| Vrata in vmesniki | |
| HDMI | Da |
| Število vrat HDMI | 2 |
| Število priključkov DisplayPort | 1 |
| Izhod za slušalke | Da |
| Uspešnost | |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 36 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,5 W |
| Poraba energije (maks.) | 41 W |
| Poraba energije (izklopljeno) | 0,3 W |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Vhodna frekvenca AC | 50/60 Hz |
| Teža in mere | |
| Širina naprave (vključno s stopali) | 622,3 mm |
| Globina naprave (vključno z nogami) | 208,3 mm |
| Višina naprave (vključno s stopali) | 459,7 mm |
| Teža (s stojalom) | 5,1 kg |
| Širina (brez stojala) | 62,2 cm |
| Globina (brez stojala) | 7,37 cm |
| Višina (brez stojala) | 37,1 cm |
| Teža (brez stojala) | 4,6 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Iiyama
Monitor touch Iiyama 43,2 cm (17,0") T1732MSC-B1X 1280x1024 POS TN 5ms VGA DVI USB HAS Zvočniki ProLite
280,13 €

Novo
Asus
Monitor Asus 80 cm (31,5") VG328H1B 1920x1080 Curved Gaming 165Hz VA 1ms VGA HDMI sRGB120% FreeSync Premium TUF
280,13 €

Novo
AOC
Monitor AOC 80 cm (31,5") CQ32G4VE 2560x1440 Curved Gaming 180Hz Fast-VA 0,5ms 2xHDMI DisplayPort sRGB124,2% AdaptiveSync HDR10
280,13 €

Novo
HP
Monitor HP 60,5 cm (23,8") 724pf 1920x1080 100Hz IPS 5ms HDMI DisplayPort DP-Out 4xUSB3.2 Pivot 3H sRGB99% S7 Pro
280,13 €