
LGSKU: 24MP59GEAN: 8806087300062
Monitor LG 60,5 cm (23,8") 24MP59G-P 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 3H sRGB99% FreeSync
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
154,55 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Ločljivost | 1920x1080 (FHD) |
| Stanje | Novo |
| SKU | 24MP59G |
| EAN | 8806087300062 |
Opis izdelka
LG 24MP59G-P. Diagonala zaslona: 60,5 cm (23,8 palca), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik, vrsta HD: Full HD, tehnologija zaslona: LED, odzivni čas: 5 ms, izvorno razmerje stranic: 16: 9, vidni kot, vodoravno: 178 ° , vidnim kotom, vertikalni: 178 °. Barva izdelka: črna
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 60,5 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Vrsta HD | Full HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD FreeSync | Da |
| VESA Adaptive Sync podpira | Da |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 60,5 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Vrsta plošče | IPS |
| Svetlost (običajna) | 250 cd / m² |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Vrsta HD | Full HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Vrsta osvetlitve ozadja | W-LED |
| Oblika zaslona | Ravna |
| Podprte grafične ločljivosti | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Največja hitrost osveževanja | 75 Hz |
| Tržni opis dinamičnega kontrastnega razmerja | Megakontrast |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Število barv na zaslonu | 16,78 milijona barv |
| 3D | Ne |
| Razmak slikovnih pik | 0,275 x 0,275 mm |
| Digitalna horizontalna frekvenca | 30 - 85 kHz |
| Digitalna navpična frekvenca | 56 - 75 Hz |
| DDC / CI | Da |
| Barvni prostor RGB | sRGB |
| Pokritost sRGB (klasična) | 99 % |
| Povezave in vmesniki | |
| Vgrajeno zvezdišče USB | Ne |
| Število povezav VGA (D-Sub) | 1 |
| DVI povezava | Ne |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Izhod za slušalke | Da |
| Izhodi za slušalke | 1 |
| HDCP | Da |
| DC povezava | Da |
| Večpredstavnost | |
| Vgrajeni zvočniki | Ne |
| Integrirana kamera | Ne |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Črna |
| Certifikat | UL (cUL), TUV, FCC-B, CE, EPA 7.0, ErP, Windows 10 |
| Podatki o embalaži | |
| Stojalo vključeno | Da |
| Priloženi kabli | DC, HDMI |
| Širina embalaže | 619 mm |
| Globina pakiranja | 395 mm |
| Višina embalaže | 131 mm |
| Teža paketa | 4,6 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Učinkovitost | |
| Razred energetske učinkovitosti (SDR) | F |
| Poraba energije (SDR) na 1000 ur | 21 kWh |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| AC vhodna frekvenca | 50 - 60 Hz |
| Lestvica energetske učinkovitosti | A do G |
| Ergonomija | |
| Reža za kabelsko ključavnico | Da |
| Nastavitev višine | Ne |
| nagibno | Da |
| Razpon kota naklona | -2 - 15 ° |
| On-Screen-Display (OSD) | Da |
| Jeziki zaslonskega prikaza (OSD) | Poenostavljena kitajščina, tradicionalna kitajščina, nemščina, angleščina, španščina, finščina, francoščina, grščina, hindujščina, italijanščina, japonščina, korejska, poljska , portugalščina, ruščina, švedščina, Ukrajinski td> tr> |
| Število jezikov OSD | 18 |
| Plug & Play | Da |
| Teža in mere | |
| Širina naprave (vključno s podstavkom) | 550,5 mm |
| Globina naprave (vključno z nogo) | 204,1 mm |
| Višina naprave (vključno s stopalom) | 419,9 mm |
| Teža (s stojalom) | 3,2 kg |
| Širina (brez stojala) | 55 cm |
| Globina (brez stojala) | 8,55 cm |
| Višina (brez stojala) | 33,2 cm |
| Teža (brez stojala) | 2,8 kg |
| Druge funkcije | |
| Vgrajen TV sprejemnik | Ne |
| Trajnost | |
| Trajnostni certifikati | Zlato |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Philips
Monitor Philips 60,5 cm (23,8") 242E1GAJ 1920x1080 Gaming 144Hz VA 1ms HDMI DisplayPort Zvočniki 3H sRGB125,9% FreeSync
154,55 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 57,2 cm (22,5") XU2395WSU-B1 1920x1200 75Hz IPS 4ms VGA HDMI DisplayPort 2xUSB zvočniki FreeSync
154,55 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 60,5 cm (23,8") XUB2492HSC-B1 1920x1080 75Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort USB-C 65W 2xUSB3.0 Pivot Zvočniki sRGB99% ProLite
154,55 €

Novo
LG
Monitor LG 60,5 cm (23,8") 24BP450Y-B 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort Pivot NTSC72%
154,55 €