
GigabyteSKU: M27QEAN: 4719331809263
Monitor GigaByte 68,6 cm (27,0") M27Q 2560x1440 Gaming 170Hz IPS 0,5ms 2xHDMI DisplayPort USB-C 2xUSB3.0 HAS sRGB140% FreeSync Premium KVM HDR400
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
301,38 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | M2 |
| Ločljivost | 2560x1440 (QHD) |
| Stanje | Novo |
| SKU | M27Q |
| EAN | 4719331809263 |
Opis izdelka
Gigabyte M27Q - LED monitor - 68,6 cm (27") - 2560 x 1440 1440p (Quad HD) @ 170 Hz - IPS - 350 cd/m? - 1000:1 - 0,5 ms - 2xHDMI, DisplayEner, classgy USB-C G], dobavni rok v delovnih dneh: 20
| Dolge podrobnosti | |
| Splošno | |
| Vrsta | Ploski zaslon (TFT/LCD) |
| Barva | Črna |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona (cm) | 68,6 cm |
| Diagonala slike (palci) | 27 " |
| Ločljivost | 2560 * 1440 |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 |
| Svetlost | 350 cd/m² |
| Vrsta plošče | IPS |
| Vmesniki/Povezljivost | |
| Video vmesniki | DisplayPort; HDMI |
| PC vmesniki | USB tipa C |
| Tehnični podatki | |
| Hitrost osveževanja (Hz) | 170 Hz |
| Prilagodljivost | Nastavljiva po višini |
| Razno / dodatki | |
| Razred energijske učinkovitosti | G |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Gigabyte
Monitor GigaByte 68,6 cm (27,0") G27QC A 2560x1440 Curved Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort 2xUSB3.0 HAS Zvočniki sRGB132% AdaptiveSync
300,42 €

Novo
HP
Monitor HP 68,6 cm (27,0") 527pq 2560x1440 100Hz IPS 5ms HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot 3H sRGB100% S5
300,42 €

Novo
Asus
Monitor Asus 61,2 cm (24,1") PA24AC 1920x1200 grafično oblikovanje IPS 5ms 2xHDMI DisplayPort USB-C 60W 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki sRGB100% HDR10 ProArt Delta E<2 calibration
299,45 €

Novo
HP
Monitor HP 60,5 cm (23,8") P24q G4 2560x1440 IPS 5ms VGA HDMI Pivot 3H sRGB99% 6500K
303,31 €