
DellSKU: S3222DGMEAN: 5397184505120
Monitor DELL 80,1 cm (31,5") S3222DGM 2560x1440 Curved Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort HAS 3H sRGB99% FreeSync Premium
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
373,83 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Ločljivost | 2560x1440 (QHD) |
| Stanje | Novo |
| SKU | S3222DGM |
| EAN | 5397184505120 |
Opis izdelka
DELL S3222DGM. Diagonala zaslona: 80 cm (31,5 palca), ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik, vrsta HD: Wide Quad HD, tehnologija zaslona: LCD, odzivni čas: 1 ms, izvorno razmerje stranic: 16: 9, vidni kot, vodoravno: 178 °, vidnim kotom, vertikalni: 178 °. VESA nosilec, nastavitev višine. Barva izdelka: črna
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 80 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 slikovnih pik |
| Vrsta HD | Wide Quad HD |
| Tehnologija zaslona | LCD |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| VESA nosilec | Da |
| Nastavitev višine | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| AMD FreeSync | Da |
| Vrsta AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 80 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 slikovnih pik |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Vrsta plošče | VA |
| Svetlost (običajna) | 350 cd / m² |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Vrsta HD | Wide Quad HD |
| Tehnologija zaslona | LCD |
| Vrsta osvetlitve ozadja | LED |
| Oblika zaslona | Ukrivljena |
| Ocena ukrivljenosti zaslona | 1800R |
| Podprti video načini | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080p, 1440p |
| Kontrastno razmerje | 3000:1 |
| Največja hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Število barv na zaslonu | 16,7 milijona barv |
| Odzivni čas (hiter) | 8 ms |
| Razmak slikovnih pik | 0,272 x 0,272 mm |
| Gostota slikovnih pik | 93 ppi |
| Razpon vodoravnega skeniranja | 30 - 250 kHz |
| Razpon navpičnega skeniranja | 48 - 165 Hz |
| Vidna velikost (vodoravno) | 69,7 cm |
| Vidna velikost (navpično) | 39,2 cm |
| Vidna velikost (diagonala) | 80 cm |
| Diagonala zaslona (cm) | 80 cm |
| Intenzivnost barve | 8 bit |
| Pokritost sRGB (klasična) | 99 % |
| Ergonomija | |
| VESA nosilec | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| Reža za kabelsko ključavnico | Da |
| Nastavitev višine | Da |
| Nastavitev višine | 10 cm |
| nagibno | Da |
| Razpon kota naklona | -5 - 21 ° |
| On-Screen-Display (OSD) | Da |
| Plug & Play | Da |
| Večpredstavnost | |
| Vgrajeni zvočniki | Ne |
| Vgrajena kamera | Ne |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Črna |
| Sprednji okvir | Črn |
| Odstranljivo stojalo | Da |
| Osnovna barva | Črna |
| Brez težkih kovin | Hg (živo srebro) |
| Povezave in vmesniki | |
| HDMI | Da |
| Število povezav HDMI | 2 |
| Različica HDMI | 2.0 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Različica DisplayPorts | 1.2 |
| Izhod za slušalke | Da |
| Izhodi za slušalke | 1 |
| Podatki o embalaži | |
| Stojalo vključeno | Da |
| Priloženi kabli | AC, DisplayPort, HDMI |
| Dolžina kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Dolžina kabla HDMI | 1,8 m |
| Pregled hitrega začetka | Da |
| Širina embalaže | 525 mm |
| Globina pakiranja | 939,8 mm |
| Višina embalaže | 199,9 mm |
| Teža paketa | 14,5 kg |
| Učinkovitost | |
| Razred energetske učinkovitosti (SDR) | E |
| Poraba energije (SDR) na 1000 ur | 26 kWh |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,3 W |
| Poraba energije (maks.) | 50 W |
| Poraba energije (izklop) | 0,25 W |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| AC vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Lestvica energetske učinkovitosti | A do G |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 40 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 60 ° C |
| Relativna vlažnost med delovanjem | 10 - 80 % |
| Vlažnost med skladiščenjem | 10 - 90 % |
| Nadmorska višina med delovanjem | 0 - 5000 m |
| Višina med skladiščenjem | 0 - 12192 m |
| Teža in mere | |
| Širina naprave (vključno z osnovo) | 708,8 mm |
| Globina naprave (vključno z nogo) | 237,6 mm |
| Višina naprave (vključno s stopalom) | 556 mm |
| Teža (s stojalom) | 9,71 kg |
| Širina (brez stojala) | 70,9 cm |
| Globina (brez stojala) | 8,24 cm |
| Višina (brez stojala) | 42,4 cm |
| Teža (brez stojala) | 7,44 kg |
| Širina okvirja (stranska) | 7,92 mm |
| Širina okvirja (zgoraj) | 7,85 mm |
| Širina okvirja (spodaj) | 2,41 cm |
| Trajnost | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Ne vsebuje | PVC / BFR |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
AOC
Monitor Razni 86,4 cm (34,0") U34V5C 3440x1440 100Hz VA 1ms HDMI DisplayPort USB-C 65W 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki 2x5W 6H sRGB121% FreeSync
373,83 €

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 68,6 cm (27,0") T27h-30 2560x1440 IPS 4ms HDMI DisplayPort USB-C 90W DP-Out 4xUSB3.2 Pivot sRGB99% RJ45
373,83 €

Novo
Uperfect
Monitor Uperfect 43,9 cm (17,3") UGame J5 3840x2160 Prenosni monitor 60Hz IPS 25ms HDMI 2xUSB-C Zvočniki FreeSync HDR
373,83 €

Novo
LG
Monitor LG 80 cm (31,5") 32GS75QX-B 2560x1440 Gaming 180Hz IPS 1ms 2xHDMI DisplayPort Pivot sRGB99% FreeSync G-Sync Compatible HDR400 UltraGear črna
374,80 €