
AsusSKU: XG279QEAN: 4711081345374
Monitor Asus 68,6 cm (27,0") XG279Q-W 2560x1440 Gaming 170Hz IPS 1ms 2xHDMI DisplayPort 2xUSB3.0 Zvočniki G-Sync Compatible HDR400 ROG Strix
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
550,61 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Ločljivost | 2560x1440 (QHD) |
| Stanje | Novo |
| SKU | XG279Q |
| EAN | 4711081345374 |
Opis izdelka
ASUS ROG Strix XG279Q-W. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev), ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik, tip HD: Quad HD, odzivni čas: 1 ms, izvorno razmerje stranic: 16:9, vodoravni vidni kot: 178°, navpični vidni kot: 178 °. Vgrajeni zvočniki. Vgrajeno zvezdišče USB, različica zvezdišča USB: 3.2. generacija 1 (3.1 Gen 1). Nosilec VESA, nastavitev višine. Barva izdelka: Bela.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Velikost zaslona | 68,6 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 Pixel |
| HD tip | Quad HD |
| Reakcijski čas | 1 ms |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Vidni kot, vodoraven | 178 ° |
| Vidni kot, navpično | 178 ° |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| Integrirano zvezdišče USB | Da |
| Različica USB-Hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Nosilec VESA | Da |
| Nastavitev višine | Da |
| barva izdelka | Bela |
| Obsežne podrobnosti | |
| Storitve | |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| AMD FreeSync | Ne |
| Tehnologija brez utripanja | Da |
| Tehnologija Low-Blue-Light | Da |
| Zaslon | |
| Velikost zaslona | 68,6 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 Pixel |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Panel-tip | IPS |
| Svetlost (tipično) | 400 cd/m² |
| Reakcijski čas | 1 ms |
| HD tip | Quad HD |
| Vrsta osvetlitve ozadja | LED |
| Zaslon proti bleščanju | Da |
| Oblika zaslona | Raven |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Kontrastno razmerje (dinamično) | 100000000:1 |
| Največja hitrost osveževanja | 170 Hz |
| Tržna oznaka dinamičnega kontrastnega razmerja | SmartContrast |
| Vidni kot, vodoraven | 178 ° |
| Vidni kot, navpično | 178 ° |
| Število barv zaslona | 16,7 milijonov barv |
| Razmik slikovnih pik | 0,233 x 0,233 mm |
| Vidna velikost (vodoravno) | 59,7 cm |
| Vidna velikost (navpično) | 33,6 cm |
| Digitalna vodoravna frekvenca | 30 - 223 kHz |
| Digitalna vertikalna frekvenca | 48 - 144 Hz |
| Podpora za video z visokim dinamičnim razponom | Da |
| Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR). | DisplayHDR 400,High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokritost sRGB (klasična) | 130 % |
| Povezave in vmesniki | |
| Integrirano zvezdišče USB | Da |
| Različica USB-Hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Število spodnjih rež tipa USB-A | 2 |
| HDMI | Da |
| Število vrat HDMI | 2 |
| Različica HDMI | 2.0 |
| Število priključkov DisplayPort | 1 |
| Različica DisplayPorts | 1.2 |
| Izhod za slušalke | Da |
| Izhodi za slušalke | 1 |
| Povezljivost slušalk | 3,5 mm |
| HDCP | Da |
| Ergonomija | |
| Nosilec VESA | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| Cable Barrier-Slot | Da |
| Kabelska pregrada s ključavnico | Kensington |
| Nastavitev višine | Da |
| Nastavitev višine | 12 cm |
| Vrtenje | Da |
| Pivot Store | 0 - 90 ° |
| Vrtenje | Da |
| Območje kota vrtenja | 40 - -40 ° |
| Kippbar | Da |
| Območje kota nagiba | 20 - -5 ° |
| Multimedija | |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| Integrirana kamera | Ne |
| Število zvočnikov | 2 |
| Zmogljivost RMS | 2 W |
| Oblikovanje | |
| barva izdelka | Bela |
| Barva stopala | Bela |
| Uspešnost | |
| Poraba energije (povprečno) | 29 W |
| Poraba energije (izklopljeno) | 0,5 W |
| Poraba energije (PowerSave) | 0,5 W |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| AC vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Teža in dimenzije | |
| Širina naprave (vključno s stopalom) | 611 mm |
| Globina naprave (vključno s stopalom) | 270 mm |
| Višina naprave (vključno s stopalom) | 542 mm |
| Teža (s stojalom) | 7 kg |
| Širina (brez stojala) | 61,1 cm |
| Globina (brez stojala) | 8,2 cm |
| Višina (brez stojala) | 36,7 cm |
| Teža (brez stojala) | 4 kg |
| Druge funkcije | |
| Barvna paleta DCI-P3 | 95 % |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 711 mm |
| Globina pakiranja | 481 mm |
| Višina pakiranja | 271 mm |
| Teža paketa | 9,8 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 68,6 cm (27,0") T27p-30 3840x2160 IPS 4ms HDMI DisplayPort USB-C 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki sRGB99% RJ45 ThinkVision
550,61 €

Novo
Philips
Monitor Philips 101,6 cm (40,0") 40B1U5600 3440x1440 120Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort USB-C 100W 4xUSB3.2 HAS Zvočniki 3H sRGB121% AdaptiveSync KVM HDR400 Serija 5000
550,61 €

Novo
Asus
Monitor Asus 68,6 cm (27,0") XG27UCG 3840x2160 Gaming 160Hz Fast-IPS 1ms HDMI DisplayPort USB-C 15W USB Pivot FreeSync Premium G-Sync Compatible HDR400 ROG Strix 1920x1080@360Hz
550,61 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 81,3 cm (32,0") LS32BG700EUXEN 3840x2160 Gaming Tizen 144Hz IPS 1ms 2xHDMI DisplayPort 2xUSB3.0 Pivot Zvočniki FreeSync Premium PRO G-Sync Compatible WiFi BT WiFi RJ45 HDR400 OdysseyG7
550,61 €