
AOCSKU: Q32V4EAN: 4038986119900
Monitor AOC 80 cm (31,5") Q32V4 2560x1440 75Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort Zvočniki 3H AdaptiveSync
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
207,68 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Ločljivost | 2560x1440 (QHD) |
| Stanje | Novo |
| SKU | Q32V4 |
| EAN | 4038986119900 |
Opis izdelka
31,5-palčni monitor IPS, ki zagotavlja odlično kakovost slike zahvaljujoč ločljivosti QHD
Q32V4 v izjemno preprosti zasnovi ponuja ploščat 31,5-palčni zaslon IPS z ločljivostjo QHD. Ta model ponuja celoten tehnološki paket s prilagodljivo sinhronizacijo, hitrostjo osveževanja 75 Hz, nizko modro svetlobo in brez utripanja.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 80 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 slikovnih pik |
| Vrsta HD | 2K Ultra HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Površina zaslona | Mat |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Razmerje stranic | 4:3,16:9 |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| VESA nosilec | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD FreeSync | Ne |
| VESA Adaptive Sync podpira | Da |
| Tehnologija brez utripanja | Da |
| Tehnologija nizke modre svetlobe | Da |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 80 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 slikovnih pik |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Vrsta plošče | IPS |
| Svetlost (običajna) | 250 cd/m² |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Vrsta HD | 2K Ultra HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Vrsta osvetlitve ozadja | W-LED |
| Površina zaslona | Mat |
| Oblika zaslona | Ravna |
| Podprte grafične ločljivosti | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Podprti video načini | 1080p, 1440p |
| Razmerje stranic | 4:3,16:9 |
| Kontrastno razmerje | 1200: 1 |
| Kontrastno razmerje (dinamično) | 20000000: 1 |
| Največja hitrost osveževanja | 75 Hz |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Število barv na zaslonu | 16,78 milijona barv |
| Gostota slikovnih pik | 93 ppi |
| Površinska trdota | 3H |
| Intenzivnost barve | 8 bit |
| Pokritost sRGB (klasična) | 102 % |
| Adobe RGB pokritost | 75 % |
| Povezave in vmesniki | |
| Vgrajeno zvezdišče USB | Ne |
| DVI povezava | Ne |
| HDMI | Da |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Različica HDMI | 1.4 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Različica DisplayPorts | 1.2 |
| Zvočne povezave | Da |
| Izhod za slušalke | Da |
| Izhodi za slušalke | 1 |
| Povezljivost slušalk | 3,5 mm |
| DC povezava | Da |
| Ergonomija | |
| VESA nosilec | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| Reža za kabelsko ključavnico | Da |
| Kabelska ključavnica tipa reže | Kensington |
| Nastavitev višine | Ne |
| Razpon kota naklona | -3,5 - 21,5 ° |
| On-Screen-Display (OSD) | Da |
| Jeziki zaslonskega prikaza (OSD) | Poenostavljena kitajščina, tradicionalna kitajščina, češčina, nemščina, nizozemščina, angleščina, španščina, finščina, francoščina, italijanska, japonska, korejska, poljska , portugalščina, ruščina, SER td> tr> |
| Število jezikov OSD | 16 |
| Plug & Play | Da |
| Večpredstavnost | |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| Vgrajena kamera | Ne |
| Število zvočnikov | 2 |
| RMS moč | 2 W |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Črna |
| Zasnova brez okvirja | Da |
| Sprednji okvir | Črn |
| Odstranljivo stojalo | Da |
| Osnovna barva | Črna |
| Podatki o embalaži | |
| Stojalo vključeno | Da |
| Priloženi kabli | HDMI |
| Dolžina kabla HDMI | 1,5 m |
| Pregled hitrega začetka | Da |
| Teža paketa | 8,68 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Učinkovitost | |
| Razred energetske učinkovitosti (SDR) | G |
| Poraba energije (SDR) na 1000 ur | 38 kWh |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 47 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,3 W |
| Poraba energije (izklop) | 0,3 W |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| AC vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Zunanje napajanje | Ne |
| Lestvica energetske učinkovitosti | A do G |
| Teža in mere | |
| Teža (s stojalom) | 6,8 kg |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 68,6 cm (27,0") XUB2792QSU-B6 2560x1440 100Hz IPS 0,4ms HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki sRGB99% ProLite
207,68 €

Novo
Asus
Monitor Asus 59,9 cm (23,6") VG24VQR 1920x1080 Gaming 165Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort pivot zvočniki NTSC72% FreeSync Premium
207,68 €

Novo
Viewsonic
Monitor Viewsonic 59,9 cm (23,8") VG2448 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort Pivot 1/4xUSB3.0 zvočniki 3H
207,68 €

Novo
Uperfect
Prenosni monitor Uperfect 39,6 cm (15,6") USetup E7 1920x1080 60Hz IPS 16ms Mini-HDMI 2xUSB-C Zvočniki sRGB72%
207,68 €