
AcerSKU: CB242YEAN: 4710180458268
Monitor Acer 60,5 cm (23,8") CB242Ybmiprx 1920x1080 75Hz IPS 1ms VGA HDMI DisplayPort Pivot zvočniki
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
167,11 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Ločljivost | 1920x1080 (FHD) |
| Stanje | Novo |
| SKU | CB242Y |
| EAN | 4710180458268 |
Opis izdelka
Acer CB2 CB242Y. Diagonala zaslona: 60,5 cm (23,8 palca), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik, vrsta HD: Full HD, tehnologija zaslona: LED, odzivni čas: 4 ms, kot gledanja, vodoravno: 178 °, vidni kot, navpično: 178 ° . Vgrajeni zvočniki. VESA nosilec, nastavitev višine. Barva izdelka: črna
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 60,5 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Vrsta HD | Full HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| VESA nosilec | Da |
| Nastavitev višine | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| AMD FreeSync | Da |
| VESA Adaptive Sync podpira | Da |
| Tehnologija brez utripanja | Da |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 60,5 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Vrsta plošče | IPS |
| Svetlost (običajna) | 250 cd / m² |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Vrsta HD | Full HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Oblika zaslona | Ravna |
| Podprte grafične ločljivosti | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastno razmerje (dinamično) | 100000000: 1 |
| Največja hitrost osveževanja | 75 Hz |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Podpora za video z visokim dinamičnim razponom | Da |
| Povezave in vmesniki | |
| Vgrajeno zvezdišče USB | Ne |
| Število povezav VGA (D-Sub) | 1 |
| DVI povezava | Ne |
| HDMI | Da |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Različica HDMI | 1.4 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Različica DisplayPorts | 1.2 |
| Zvočne povezave | Da |
| Avdio izhod | Da |
| Izhod za slušalke | Ne |
| Ergonomija | |
| VESA nosilec | Da |
| Reža za kabelsko ključavnico | Da |
| Kabelska ključavnica tipa reže | Kensington |
| Nastavitev višine | Da |
| Pivot | Da |
| Večpredstavnost | |
| Vgrajeni zvočniki | Da |
| Vgrajena kamera | Ne |
| Število zvočnikov | 2 |
| RMS moč | 4 W |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Črna |
| Osnovna barva | Črna |
| Učinkovitost | |
| Razred energetske učinkovitosti (SDR) | F |
| Poraba energije (SDR) na 1000 ur | 22 kWh |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 21,9 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,5 W |
| Poraba energije (izklop) | 0,3 W |
| Lestvica energetske učinkovitosti | A do G |
| Druge funkcije | |
| Stikalo za vklop/izklop | Da |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Asus
Monitor Asus 68,6 cm (27,0") VA27DCP 1920x1080 75Hz IPS 5ms HDMI USB-C 65W Zvočniki FreeSync
167,11 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 68,6 cm (27,0") XUB2792HSU-B6 1920x1080 100Hz IPS 0,4ms HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki sRGB99% AdaptiveSync ProLite
167,11 €

Novo
LG
Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27MP60G-B 1920x1080 75Hz IPS 1ms VGA HDMI DisplayPort FreeSync
167,11 €

Novo
Kivi
TV sprejemnik Kivi 24,0" 61 cm 24H760QB 1366x768 LCD Android TV 3xHDMI 2xUSB WiFi BT
167,32 €