
RazerSKU: 333265EAN: 8886419333265
Miš Razer Gaming USB DeathAdder Essential optična črna (RZ01-03850100-R3M1)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
25,82 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Razer DeathAdder Essential. Faktor oblike: desno. Tehnologija zaznavanja gibanja: Optična, Vmesnik naprave: USB Type-A, Ločljivost gibanja: 6400 DPI, Vrsta gumbov: Pritisnjeni gumbi, Število gumbov: 5, Vrsta pomika: Kolo, Pospešek (Max): 30 G. Vir napajanja: Kabel. Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Faktor oblike | desno |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Ločljivost gibanja | 6400 DPI |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Število gumbov | 5 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Pospešek (največ) | 30 G |
| Vir napajanja | Kabel |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Miška | |
| Namen | Igre |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 5 |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Ločljivost gibanja | 6400 DPI |
| Hitrost sledenja miške | 220 ips |
| Prilagodljiva ločljivost gibanja | Da |
| Programabilni gumbi miške | Da |
| Število programirljivih tipk | 5 |
| Število zvitkov | 1 |
| Navodila za pomikanje | Pravokotno |
| Pospešek (največ) | 30 G |
| Vzdržljivost ključa (milijoni klikov) | 10 |
| Oblikovanje | |
| Faktor oblike | desno |
| Pametna, ergonomska zasnova | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Uspešnost | |
| Vir napajanja | Kabel |
| Teža in mere | |
| Širina | 61,7 mm |
| Globina | 127 mm |
| Višina | 42,7 mm |
| Teža | 96 g |
| Podatki o embalaži | |
| Štetje | 1 |
| Širina embalaže | 1200 mm |
| Globina embalaže | 160 mm |
| Višina embalaže | 50 mm |
| Teža paketa | 190 g |
| Vrsta embalaže | Škatla |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Redragon
Miš Redragon Žična Cobra M711W optična gaming 10000DPI RGB LED osvetlitev bela (7549)
25,82 €

Novo
Razer
Miš Razer Gaming USB DeathAdder Essential optična bela (RZ01-03850200-R3M1)
25,82 €

Novo
Redragon
Tipkovnica +MIŠ Redragon gaming S101-2 ENG (47147)
25,82 €

Novo
Cougar
Miš Cougar USB Surpassion EX optična gaming 6400DPI RGB črna (CGR-WOMB-SEX)
25,82 €