
HPSKU: 122200EAN: 888182455142
Miš HP Travel USB opticna (G1K28AA#ABB)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
18,70 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Povečajte svojo produktivnost na tabličnem ali prenosnem računalniku z lahko, izjemno kompaktno potovalno miško HP USB.
- Uživajte v naravnem položaju zapestja za levičarje in desničarje ter hitro krmarite s 1000 DPI, dvema standardnima gumboma in kolescem za pomikanje.
- Hitro se povežite z vrati USB na vašem prenosniku ali tabličnem računalniku Windows, Chrome® ali Android®.
- Miško enostavno nosite v torbi za prenosnik ali tablični računalnik - tehta manj kot 60 g.
- HP-jevi poslovni prenosniki
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Ločljivost gibanja | 1000 DPI |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Število gumbov | 2 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Miška | |
| Namen | Pisarna |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 2 |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Ločljivost gibanja | 1000 DPI |
| Priporočena uporaba | PC/prenosni računalnik |
| Oblikovanje | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Barva izdelka | Črna |
| Poreklo | Kitajska |
| HP segment | Posel |
| Teža in mere | |
| Širina | 37 mm |
| Globina | 98 mm |
| Višina | 59 mm |
| Teža | 61 g |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 145 mm |
| Globina embalaže | 110 mm |
| Višina embalaže | 50 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logitech
Miš Logitech NoteBook Brezžična M187 optična nano črna (910-002731)
M1
18,70 €

Novo
NATEC
Miš Bluetooth NATEC vertikalna Crake 2 2400DPI za levičarje črna ()
18,70 €

Novo
Logitech
Miš Logitech brezžična optična za notesnike M220 črna silent (910-004878)
M2
18,70 €

Novo
Zalman
Miš Zalman ZM-GM5 Gaming Optical USB črna RGB
18,80 €