
HPSKU: 1774929EAN: 195161002472
Miš HP 125 USB - črna (265A9AA)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
7,70 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Visoka produktivnost – ves dan
Pomislite, kako pogosto uporabljate miško. Zato smo si vzeli čas za oblikovanje žično miške, ki je udobna za uporabo, tako da ste lahko produktivni vsak dan – po potrebi ves dan.
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Število gumbov | 3 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Vir napajanja | Kabel |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Miška | |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 3 |
| Oblikovanje | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Barva izdelka | Črna |
| Poreklo | Kitajska |
| Ergonomija | |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Uspešnost | |
| Vir napajanja | Kabel |
| Teža in mere | |
| Širina | 112 mm |
| Globina | 63 mm |
| Višina | 36 mm |
| Teža | 80,5 g |
| Podatki o embalaži | |
| Štetje | 1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Canyon
Tipkovnica USB Canyon CNE-CKEY01 | Slovenski nabor znakov črna (CNE-CKEY01)
7,70 €

Novo
HP
Miš HP USB N910U - črna (697738-001) NP
7,70 €

Novo
Cherry
Miš Cherry MC 1000 žična, črna, USB (JM-0800-2)
7,70 €

Novo
Razni
Tipkovnica USB Maxline E-KB924 US international | Slovenski nabor znakov črna (E-KB924)
7,70 €